TYP: a1

Najnowsze informacje o sprawie A.N.A. Charter

czwartek, 12 stycznia 2012
Redakcja
Od początku Tawerna Skipperów śledzi sprawę, czy też aferę firmy A.N.A. Charter, w której zostało pokrzywdzonych co najmniej kilkadziesiąt osób. Ponieważ teoretycznie prokuratorskie dochodzenie miało zakończyć się w grudniu 2011 roku, postanowiliśmy się dowiedzieć co w tej sprawie obecnie się dzieje.

Skontaktowaliśmy się zatem z rzecznikiem Prokuratury Okręgowej, Panią Bogusławą Marcinkowską. Oto co udało nam się dowiedzieć: ciągle trwają czynności dochodzeniowe, bowiem nie wszyscy świadkowie zostali przesłuchani. Pozostało jeszcze około dwadzieścia osób, które w sprawie jeszcze mają zeznawać. Pewne opóźnienie wynika z faktu, że świadkowie, czy też osoby pokrzywdzone mieszkają w różnych regionach kraju. Nie mniej jednak istnieje nadzieja, że dochodzenie ukończone zostanie w ciągu dwóch miesięcy i sprawa trafi do sądu.
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 27 May

Flotylla 3 tratw ("Balsa Fleet") pod dowództem Vitala Alsara wyruszyła z Guayaquil w kierunku Australii; po 177 dniach żeglugi przez Pacyfik dwie tratwy dotarły do Australii w pobliżu Ballina.
niedziela, 27 maja 1973
W County Heath w Irlandii urodził się sir Francis Beaufort, twórca skali siły wiatru.
piątek, 27 maja 1774