TYP: a1

Grecja - polski żeglarz poszukiwany!

środa, 18 grudnia 2013
Na stronie Jerzego Kulińskiego, www.kulinski.navsim.pl, znalazła się informacja o zaginięciu polskiego żeglarza w Grecji:

"Pani Krystyna Bernecka prosi SSI o pomoc w odnalezieniu brata Zdzisława Adama Zielińskiego, lat 64 (ur. 22 lutego 1949 r) w Trzepowie, syna Franciszka i Ludwiki, na stałe zamieszkałego w Gdańsku. Żeglarz zaginął po 15 listopada br. prawdopodobnie u wybrzeży Grecji. Płynął samotnie jachtem - katamaranem "Kabrio" (POL 6478) pod polską banderą.

Czy ktoś z Czytelników może pomóc w jego odszukaniu? Pani Krystyna zgłosiła zaginięcie dniu 12 grudnia br. na policji.


Jacht stacjonował ostatnio w okolicach Aten. Zdzisław wybierał się do Polski, tak wynika z Jego ostatniego sms-a, ale nie doleciał. Obie komórki są wyłączone. Zgłasza się tylko poczta głosowa. Proszę o pomoc, ewentualnie proszę o podpowiedź, gdzie i do kogo pani Krystyna powinnam się jeszcze zwrócić?

Kontakty bezpośrednie z panią Krystyną Bernecką: telefon - 607 316 230 oraz mail: kk2@poczta.onet.eu

Don Jorge"

Źródło: www.kulinski.navsim.pl

[13.01.2014]

Na stronie www.saj.org.pl ukazała się informacja, że żeglarz został odnaleziony, jest w Grecji i czuje się dobrze.
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 17 października

Urodził się Kazimierz Jaworski - "Kuba", jachtowy kapitan żeglugi wielkiej, był ośmiokrotnie mistrzem Polski w żeglarstwie morskim (1968-1977), uczestnik regat OSTAR w latach 1976 (II miejsce) i 1980 (II miejsce) na s/y "Spaniel" i regat Mini-Transat na s
czwartek, 17 października 1929