TYP: a1

Ze smartfonem w nieznane – czyli aplikacje na androida, które warto mieć

piątek, 10 marca 2017
Artykuł sponsorowany

Planujesz w najbliższym czasie małą wycieczkę, wypad w nieznane z najbliższymi przyjaciółmi lub romantyczny weekend z wybranką serca? Jeśli tak to wykorzystaj swój smartfon i uczyń podróż wyjątkową i niezapomnianą. Pewnie teraz zastanawiasz się w jaki sposób możesz wykorzystać urządzenie jakim jest telefon do zorganizowania wymarzonego weekendu. Podpowiadamy, jakie aplikacje warto pobrać na smartfon jeszcze zanim udamy się w podróż.

Wikitude

Chcesz oczarować swoją wybrankę wiedzą na temat miejsca, do którego ją zabierzesz? Pomoże Ci w tym darmowa aplikacja Wikitude, która jest swego rodzaju przewodnikiem turystycznym, zbiorem informacji na temat otoczenia wykorzystując do tego Wikipedię oraz inne popularne w sieci serwisy. Nie musisz kuć na pamięć historii, by zabłysnąć atrakcyjnymi ciekawostkami czy mrożącymi krew w żyłach lokalnymi opowieściami.

 

Hotels Near Me

Nie zdążyłeś zarezerwować noclegu? Nie ma się czym martwić. Wystarczy, że uruchomisz aplikację Hotels Near Me i w jednej chwili otrzymasz dostęp do bazy ponad 60 tysięcy hoteli. Oprócz adresów Twoim oczom ukażą się także niezwykle pomocne w wyborze opinie innych użytkowników. W mig zdecydujesz, w którym hotelu warto spędzić zbliżającą się noc.

 

Memrise

Bardzo przydatna aplikacja, w szczególności gdy planujemy podróż do obcego kraju. Dzięki niej nauczysz się podstawowych słów danego języka, które znacznie ułatwią Ci komunikację. Nie zawsze będziesz mógł porozumieć się z miejscową ludnością używając język angielski, dlatego warto zaopatrzyć się w tego rodzaju appkę, która pomoże wybrnąć nawet z niekomfortowych sytuacji.

 

Używanie aplikacja skłania nas do systematycznego wyjmowania smartfona z kieszeni, plecaka lub torebki. Czynność ta sprawia, że urządzenie jest nie tylko narażone na upadek, lecz również na kradzież. Nie wiadomo co gorsze – zniszczyć swój drogi smartfon w podróży, czy utracić go na dobre.

 

Nie musisz się nad tym teraz zastanawiać. Wystarczy, że jeszcze przed wyjazdem zainwestujesz w mobile phone insurance czyli obecnie najkorzystniejsze na rynku ubezpieczenie dedykowane smartfonom. W przypadku uszkodzenia telefonu otrzymasz środki z których pokryjesz ewentualną naprawę, np. wymianę uszkodzonego wyświetlacza. Jeśli wskutek nieszczęśliwego zdarzenia na zawsze utracisz swój smartfon to ubezpieczyciel wypłaci Ci pieniądze na kupno nowego urządzenia, które zastąpi to utracone.

Tagi: smartfon, aplikacja, ubezpieczenie
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 2 April

"Chatka Puchatków", na której Jerzy Tarasiewicz i Janusz Misiewicz przepłynęli Atlantyk, dotarła do Fort de France na Martynice.
czwartek, 2 kwietnia 1959
Umiera Samuel Morse, twórca alfabetu Morse'a.
wtorek, 2 kwietnia 1872