TYP: a1

Zaproszenie do współpracy

wtorek, 2 sierpnia 2011
MZ
Tawerna Skipperów pragnie rozszerzyć i uzupełnić swoje działy dotyczące żeglarstwa śródlądowego, namawiamy zatem znawców przedmiotu, żeglarzy, właścicieli i pracowników firm zajmujących się czarterami śródlądowymi, właścicieli marin i przystani żeglarskich o przysyłanie nam artykułów i informacji dotyczących ciekawych wydarzeń, opisów interesujących akwenów, kotwicowisk, miejsc wartych odwiedzenia. Każdy z artykułów zastanie przez nas, oczywiście za zgodą, opatrzony imieniem i nazwiskiem autora, a w wypadku tekstów otrzymanych od przedstawicieli firm, także logo firmy i linkiem do firmowej strony.

Chodzi nam przede wszystkim o informacje pochodzące z Mazur, Pojezierza Drawskiego, Soliny, Rożnowa i wszelkich miejsc, gdzie uprawiane jest żeglarstwo.

Żeglarze, wodniacy, tylko dzięki Wam Tawerna może stać się źródłem interesujących i wiarygodnych informacji z pożytkiem dla wszystkich.

Redakcja
info@tawernaskipperow.pl
12 294 92 29
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 3 March

Barbara Królikowska odbiera nagrodę Rejs Roku za rejs dookoła świata na s/y "Karolka".
piątek, 3 marca 2006
Wokółziemskie regaty The Race zakończył "Club Med.", 110. stopowy katamaran dowodzony przez Granta Daltona i Franka Profitta zwyciężając w stawce 6 jachtów.
sobota, 3 marca 2001
Jerzy Wąsowicz na s/y "Antica": mija ze wschodu na zachód Przylądek Horn w rejsie do Ameryki Południowej.
środa, 3 marca 1999
Opłynięcie Hornu przez s/y "Wojewoda Koszaliński" prowadzonego przez Ryszarda Wabika.
środa, 3 marca 1982