TYP: a1

Restauracja w Poznaniu – jak wybrać miejsce na rodzinny obiad lub romantyczną kolację?

środa, 13 marca 2024
Artykuł sponsorowany

Poznań to miasto, które oferuje szereg atrakcji zarówno swoim mieszkańcom, jak i osobom przyjezdnym. Bez wątpienia wielu miejscowych oraz turystów zastanawia się, gdzie można wypocząć i smacznie zjeść w stolicy województwa wielkopolskiego. Nasz hotel Poznań HP Park jest odpowiedzią na te potrzeby! To elegancki, malowniczo położony kompleks, na terenie którego prowadzimy również wyjątkową restaurację. Serdecznie zapraszamy do rezerwacji noclegów w obiekcie oraz spróbowania naszego menu!

Pomysł na rodzinny obiad w Poznaniu

Nic tak nie integruje rodziny, jak wspólnie spędzony czas. Czy to specjalna okazja, czy po prostu weekendowe wyjście, warto zaplanować sobie dzień w gronie najbliższych osób. Taka inicjatywa okaże się jeszcze przyjemniejsza, kiedy połączy się ją np. z pysznym jedzeniem. A gdzie wybrać się na rodzinny obiad? Dobrym wyborem będzie hotel Poznań HP Park, w którym znajduje się również godna polecenia restauracja. Do wyboru jest wiele dań kuchni polskiej i regionalnych przysmaków. Wszystkie potrawy przygotowywane są przez doświadczonych kucharzy, z wysokiej jakości, zawsze świeżych składników. Co jeszcze sprawia, że restauracja w Poznaniu to doskonałe miejsce dla całej rodziny? Oferuje także dania odpowiednie dla wegan i osób na diecie bezglutenowej. W hotelu HP Park każdy znajdzie więc coś dla siebie!

Inspiracja na romantyczną kolację i weekendy we dwoje w Poznaniu

Zastanawiasz się, jak zaskoczyć swoją drugą połówkę? Planujesz dla niej miłą niespodziankę? Jeśli tak, hotel i restauracja Poznań HP Park to miejsce godne Twojej uwagi! Wyróżnia się nie tylko ze względu na pyszne jedzenie, dopasowane do różnych gustów i potrzeb gości. Na uwagę zasługuje również lokalizacja hotelu, który stanowi doskonałe miejsce na weekend we dwoje Poznań. Usytuowany jest bowiem w okolicy malowniczego Jeziora Maltańskiego, a z drugiej strony niedaleko od centrum.

Już dziś zapoznaj się więc z przygotowaną ofertą i zabierz swoich bliskich na rodzinny obiad bądź spędź niezapomniany weekend z drugą połówką!

 

0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 19 July

Wyruszyła śladem swojej poprzedniczki z 1957 r. (tratwa Nord) - tratwa "Nord-bis" z Kapitanem Andrzejem Urbańczykiem i zmieniającą się po drodze załogą. Po dotarciu do Gotlandii i 25 dniach żeglugi tratwa powróciła do Gdańska.
środa, 19 lipca 2006
W Gdyni rozpoczął się kolejny zlot żaglowców The Cutty Sark Tall Ship's Race.
sobota, 19 lipca 2003
Z przystani AKM w Gdańsku wyruszył niewielki (niecałe 8 m długości) jacht "Probus" z Kapitanem Jerzym Cołojewem z dwoma przyjaciółmi w rejs na Szetlandy, Wyspy Owcze; mały jacht powrócił do domu, po przebyciu około 2500 Mm w ciągu 777 godzin.
poniedziałek, 19 lipca 1971
Opuściło Świnoujście "Roztocze" z Kpt. Ziemowitem Barańskim, wychodząc w zakończony powodzeniem rejs na Wyspy Owcze.
poniedziałek, 19 lipca 1971