TYP: a1

Nowości w dziale “Tawerny Świata”

czwartek, 5 maja 2011
Weronika Morys
Chcemy z waszą pomocą rozwinąć dział “Tawerny Świata”, aby umożliwić znalezienie jak najpełniejszych informacji na temat ciekawych lokali żeglarskich i imprez szantowych. Obecnie mamy opisane 62 tawerny z całej Polski i lista ta wciąż się powiększa. W dziale tym nie mogło zabraknąć również przepisów na ciekawe potrawy (ze szczególnym uwzględnieniem możliwych do przyrządzenia na jachcie) i drinki.

Korzyści z aktywności w dziale "Tawerny Świata" dla tawern żeglarskich...

Zapraszamy tawerny żeglarskie do uzupełniania opisów i zdjęć lokali. Zachęcamy też do dodawania przepisów kulinarnych w działach “Przepisy” i “Drinki”. Przy każdym z nich znajduje się informacja o tym, kto dodał dany przepis, co stanowi dodatkową reklamę dla tawerny. Przy wszystkich przepisach umieściliśmy też przycisk “lubię to”, który umożliwia promowanie ich na Facebooku. Najciekawsze przepisy i drinki będą również wyświetlane na stronie głównej. Warto dodawać też informacje o nadchodzących tawernianych imprezach.

… i dla żeglarzy.

Również pozostałych użytkowników naszego portalu zachęcamy do oceniania i komentowania tawern, a także dodawania własnych zdjęć. Dzięki temu powstanie bogata baza lokali żeglarskich, w której każdy będzie mógł znaleźć informację gdzie można dobrze zjeść i pobawić się podczas żeglarskich podróży. Dodatkowo autor najciekawszego dodanego w danym miesiącu przepisu otrzyma od nas książkę kucharską.

Zapraszamy!
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 16 April

W Bremerhaven przekazano Amerykanom żaglowiec "Horst Vessel", obecnie "Eagle".
wtorek, 16 kwietnia 1946
W Spiliby urodził się sir John Franklin, żeglarz, podróżnik polarny i odkrywca. Głównym celem jego wypraw było poszukiwanie Przejścia Północno-Zachodniego, zajmował się badaniem północnych wybrzeży Kanady. Zmarł (1847 r.) z wycieńczenia w czasie wyprawy p
niedziela, 16 kwietnia 1786