TYP: a1

Zaprojektuj luksusowy jacht

wtorek, 12 kwietnia 2016
Redakcja/MF
Chcesz zaprojektować wnętrze luksusowego jachtu z Kaniewski Design i Delphia Yachts? 21 kwietnia w ramach eventu Archiday projektanci z prestiżowego biura, które współpracowało m. in. z Ferrari prowadzić będą całodniowe warsztaty dla 12 wybrańców.


Od kandydatów wymagane są podstawy pracy w dowolnym programie 3D, umiejętność rysowania i otwarta, kreatywna głowa.

Aby zakwalifikować się do warsztatów trzeba wysłać na info@januszkaniewski.com swoje zgłoszenie: portfolio z wybranymi pracami (szkice, obrazy, rysunki, instalacje - dowolnie), kilka zdań o sobie i o tym dlaczego kandydat chce wziąć udział w warsztatach. Zgłoszenia należy przesyłać do 17 kwietnia.

Wybranych zostanie 12 wspaniałych, którzy spędzą dzień na pełnych obrotach projektując, rysując, poszukując najlepszych, najbardziej kreatywnych, ergonomicznych i najładniejszych rozwiązań.

Co oferują prowadzący?
Obserwację i uczestnictwo w procesie twórczym od idei i założeń po modelowanie i przygotowanie do produkcji, wskazówki na temat różnic między projektem a możliwościami realizacji. Najlepsza grupa na koniec warsztatów otrzyma prezent.
Tagi: Archiday, projektanci, jacht, Kaniewski Design, Delphia Yachts
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 29 June

Wystartował ze Świnoujścia s/y "Asterias" pod dowództwem Kapitana Aleksandra Lipińskiego w rejs dookoła świata na trasie Świnoujście, Bermudy, Kanał Panamski, Tahiti, Australia, Mauritius, Kapsztad, Świnoujście.
wtorek, 29 czerwca 1976
W kolejnych regatach Bermudy-Europa z metą w hiszpańskim porcie Bayona wziął udział "Dar Szczecina" z Kapitanem Jerzym Kraszewskim.
czwartek, 29 czerwca 1972
Z Helu wyruszył s/y "Freya" z Kpt. Dariuszem Boguckim; żeglarze dotarli do portu Godthab na Grenlandii i powrócili do kraju 19 września.
niedziela, 29 czerwca 1969
Wyruszył w pierwszy rejs 300-tonowy flagowy statek szkolny ZHP "Zawisza Czarny" pod Kapitanem Mariuszem Zaruskim; trasa wiodła z Gdyni do Kopenhagi, Londynu, Antwerpii, Amsterdamu i z powrotem do Gdyni.
sobota, 29 czerwca 1935
W Greenock wodowany został herbaciany kliper "Ariel", m.in. uczestnik regat kliprów w 1866 r., w których startowały trzy najsłynniejsze klipry "Teaping", "Ariel", "Serica"; trasę z Fu-czou do Londynu pokonały w 99 dni; zwyciężył "Teaping" z przewagą 12 mi
czwartek, 29 czerwca 1865