TYP: a1

Zaprojektuj luksusowy jacht

wtorek, 12 kwietnia 2016
Redakcja/MF
Chcesz zaprojektować wnętrze luksusowego jachtu z Kaniewski Design i Delphia Yachts? 21 kwietnia w ramach eventu Archiday projektanci z prestiżowego biura, które współpracowało m. in. z Ferrari prowadzić będą całodniowe warsztaty dla 12 wybrańców.


Od kandydatów wymagane są podstawy pracy w dowolnym programie 3D, umiejętność rysowania i otwarta, kreatywna głowa.

Aby zakwalifikować się do warsztatów trzeba wysłać na info@januszkaniewski.com swoje zgłoszenie: portfolio z wybranymi pracami (szkice, obrazy, rysunki, instalacje - dowolnie), kilka zdań o sobie i o tym dlaczego kandydat chce wziąć udział w warsztatach. Zgłoszenia należy przesyłać do 17 kwietnia.

Wybranych zostanie 12 wspaniałych, którzy spędzą dzień na pełnych obrotach projektując, rysując, poszukując najlepszych, najbardziej kreatywnych, ergonomicznych i najładniejszych rozwiązań.

Co oferują prowadzący?
Obserwację i uczestnictwo w procesie twórczym od idei i założeń po modelowanie i przygotowanie do produkcji, wskazówki na temat różnic między projektem a możliwościami realizacji. Najlepsza grupa na koniec warsztatów otrzyma prezent.
Tagi: Archiday, projektanci, jacht, Kaniewski Design, Delphia Yachts
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 23 September

W Southamton wystartowała kolejna (ósma) edycja załogowych regat dookoła świata, tym razem pod nazwą The Volvo Ocean Race Round the World.
niedziela, 23 września 2001
W Łebie zakończył okołoziemski rejs Kapitan Krzysztof Baranowski na s/y "Lady B" (ex "Wojewoda Pomorski"); Kapitan Krzysztof Baranowski stał się tym samym pierwszym Polakiem, który dwukrotnie samotnie okrążył kulę ziemską pod żaglami.
sobota, 23 września 2000
Odbył się chrzest "Daru Przemyśla", na którym Henryk Jaskuła opłynął kulę ziemską w rejsie non stop.
czwartek, 23 września 1976
W Olsztynie powołano do życia oddział Yacht Klubu Polski.
poniedziałek, 23 września 1946
Sejm uchwalił ustawę o budowie portu w Gdyni.
sobota, 23 września 1922