TYP: a1

Zaprojektuj luksusowy jacht

wtorek, 12 kwietnia 2016
Redakcja/MF
Chcesz zaprojektować wnętrze luksusowego jachtu z Kaniewski Design i Delphia Yachts? 21 kwietnia w ramach eventu Archiday projektanci z prestiżowego biura, które współpracowało m. in. z Ferrari prowadzić będą całodniowe warsztaty dla 12 wybrańców.


Od kandydatów wymagane są podstawy pracy w dowolnym programie 3D, umiejętność rysowania i otwarta, kreatywna głowa.

Aby zakwalifikować się do warsztatów trzeba wysłać na info@januszkaniewski.com swoje zgłoszenie: portfolio z wybranymi pracami (szkice, obrazy, rysunki, instalacje - dowolnie), kilka zdań o sobie i o tym dlaczego kandydat chce wziąć udział w warsztatach. Zgłoszenia należy przesyłać do 17 kwietnia.

Wybranych zostanie 12 wspaniałych, którzy spędzą dzień na pełnych obrotach projektując, rysując, poszukując najlepszych, najbardziej kreatywnych, ergonomicznych i najładniejszych rozwiązań.

Co oferują prowadzący?
Obserwację i uczestnictwo w procesie twórczym od idei i założeń po modelowanie i przygotowanie do produkcji, wskazówki na temat różnic między projektem a możliwościami realizacji. Najlepsza grupa na koniec warsztatów otrzyma prezent.
Tagi: Archiday, projektanci, jacht, Kaniewski Design, Delphia Yachts
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 8 June

Wojciech Skórski i Kazimierz Kwasiborski na jachcie klasy Micro "Agnessa" na Florydzie zakończyli rejs przez Atlantyk.
poniedziałek, 8 czerwca 1992
W Dartmouth na "Express Crusader" kończy rejs Naomi James; był to pierwszy kobiecy i samotny rejs trasą wokół trzech przylądków.
czwartek, 8 czerwca 1978
Z Górek Zachodnich wyruszył, z zamiarem opłynięcia Islandii, s/y "Euros" z Kapitanem Wojciechem Orszulokiem; powrócił do Górek w dniu 13.08.1968 r. po przebyciu 4500 Mm.
sobota, 8 czerwca 1968
W stoczni J. C. Tecklenborg w Geestemünde schodzi na wodę "Potosi" budowany dla F. Laeisza do obsługi linii południowoamerykańskiej.
sobota, 8 czerwca 1895