TYP: a1

Zaprojektuj luksusowy jacht

wtorek, 12 kwietnia 2016
Redakcja/MF
Chcesz zaprojektować wnętrze luksusowego jachtu z Kaniewski Design i Delphia Yachts? 21 kwietnia w ramach eventu Archiday projektanci z prestiżowego biura, które współpracowało m. in. z Ferrari prowadzić będą całodniowe warsztaty dla 12 wybrańców.


Od kandydatów wymagane są podstawy pracy w dowolnym programie 3D, umiejętność rysowania i otwarta, kreatywna głowa.

Aby zakwalifikować się do warsztatów trzeba wysłać na info@januszkaniewski.com swoje zgłoszenie: portfolio z wybranymi pracami (szkice, obrazy, rysunki, instalacje - dowolnie), kilka zdań o sobie i o tym dlaczego kandydat chce wziąć udział w warsztatach. Zgłoszenia należy przesyłać do 17 kwietnia.

Wybranych zostanie 12 wspaniałych, którzy spędzą dzień na pełnych obrotach projektując, rysując, poszukując najlepszych, najbardziej kreatywnych, ergonomicznych i najładniejszych rozwiązań.

Co oferują prowadzący?
Obserwację i uczestnictwo w procesie twórczym od idei i założeń po modelowanie i przygotowanie do produkcji, wskazówki na temat różnic między projektem a możliwościami realizacji. Najlepsza grupa na koniec warsztatów otrzyma prezent.
Tagi: Archiday, projektanci, jacht, Kaniewski Design, Delphia Yachts
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 3 December

W Berdyczowie urodził się Józef Korzeniowski, pisarz marynista, znany później jako Joseph Conrad; jako młody człowiek wyemigrował do Anglii, gdzie zaciągnął się na statek. Po latach służby na morzu osiadł w południowej Anglii, gdzie zmarł w 1925 r.
czwartek, 3 grudnia 1857