TYP: a1

YKP Kraków zaprasza nad Wisłę

czwartek, 22 września 2011
YKP Kraków
24 września (sobota) o godz. 11.00 organizujemy dzień otwarty naszej Przystani! Będzie to doskonała okazja dla każdego, kto chce spróbować swoich sił w żeglarstwie, ale nie wie od czego zacząć, oraz dla wszystkich, którzy kochają ten sport od dawna i szukają miejsca w Krakowie gdzie będą mogli rozwijać swoją pasję :)

Zapraszamy dzieci w każdym wieku i rodziców! Dla najmłodszych proponujemy pierwsze zajęcia na wodzie na łódkach klasy Optimist i Cadet pod okiem doświadczonych sterników i instruktorów. Każdy chętny będzie mógł też popływać na większych jachtach - Omegach i Micro oraz na motorówkach.

Oprócz żeglowania przygotowujemy też gry i zabawy z nagrodami na brzegu, naukę wiązania węzłów i mnóstwo okazji do poszerzenia swojej wiedzy o żeglarstwie! Na wszystkich uczestników będą też czekały potrawy z grilla. Przyjdź, spróbuj - jeżeli spodoba Ci się żeglarstwo zapraszamy do naszego klubu na stałe!

Prosimy o wzięcie ze sobą wygodnego i ciepłego stroju sportowego, ewentualnie butów na zmianę. Zapewniamy sprzęt oraz wszelkie niezbędne środki asekuracyjne, w tym kamizelki ratunkowe.

W razie wszelkich pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt:
tel: 502061911
e-mail: ania.plaszczyca@gmail.com

adres Klubu:
YKP Kraków
os. Mogiła, Przystań nad Wisłą (bez numeru!)
Kraków, Nowa Huta
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 4 March

Na warszawskim cmentarzu pożegnano Kpt. Jana Kolańskiego, doświadczonego i znanego działacza oraz instruktora żeglarstwa, byłego kierownika wyszkolenia żeglarskiego ośrodka w Trzebieży i wieloletniego egzaminatora Centralnej Kapitańskiej Komisji Egzaminac
poniedziałek, 4 marca 2002
Rozpoczęto budowę żaglowca "Dar Młodzieży", który wkrótce miał zastąpić wysłużony "Dar Pomorza".
środa, 4 marca 1981
Urodził się Bolesław Kowalski, jeden z największych polskich żeglarzy, m.in. prowadził wyprawę na s/y "Śmiały" do Ameryki Południowej, wyprawę "Koral" na Morze Czerwone, dzisiaj senior żeglarstwa polskiego, autor wielu artykułów umieszczanych w prasie żeg
niedziela, 4 marca 1928
Zmarł Georgij Siedow (ur. w 1877 r.), rosyjski żeglarz i hydrograf, badacz Arktyki, w latach 1912-1914 kierował wyprawą do bieguna północnego, zmarł z wyczerpania w pobliżu Wyspy Rudolfa, 900 km od bieguna.
środa, 4 marca 1914
Urodził się Ryszard Langer, konstruktor jachtów, działacz żeglarski.
sobota, 4 marca 1893