TYP: a1

YKP Kraków zaprasza nad Wisłę

czwartek, 22 września 2011
YKP Kraków
24 września (sobota) o godz. 11.00 organizujemy dzień otwarty naszej Przystani! Będzie to doskonała okazja dla każdego, kto chce spróbować swoich sił w żeglarstwie, ale nie wie od czego zacząć, oraz dla wszystkich, którzy kochają ten sport od dawna i szukają miejsca w Krakowie gdzie będą mogli rozwijać swoją pasję :)

Zapraszamy dzieci w każdym wieku i rodziców! Dla najmłodszych proponujemy pierwsze zajęcia na wodzie na łódkach klasy Optimist i Cadet pod okiem doświadczonych sterników i instruktorów. Każdy chętny będzie mógł też popływać na większych jachtach - Omegach i Micro oraz na motorówkach.

Oprócz żeglowania przygotowujemy też gry i zabawy z nagrodami na brzegu, naukę wiązania węzłów i mnóstwo okazji do poszerzenia swojej wiedzy o żeglarstwie! Na wszystkich uczestników będą też czekały potrawy z grilla. Przyjdź, spróbuj - jeżeli spodoba Ci się żeglarstwo zapraszamy do naszego klubu na stałe!

Prosimy o wzięcie ze sobą wygodnego i ciepłego stroju sportowego, ewentualnie butów na zmianę. Zapewniamy sprzęt oraz wszelkie niezbędne środki asekuracyjne, w tym kamizelki ratunkowe.

W razie wszelkich pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt:
tel: 502061911
e-mail: ania.plaszczyca@gmail.com

adres Klubu:
YKP Kraków
os. Mogiła, Przystań nad Wisłą (bez numeru!)
Kraków, Nowa Huta
TYP: a3
0 0
Komentarze