TYP: a1

Wygraj nagrody w IX Pantaenius Jacht Foto!

czwartek, 19 grudnia 2019
Informacja prasowa

Święta za pasem, i jak co roku rozpoczynają się żeglarsko-fotograficzne zmagania! W piątek 20 grudnia startuje IX edycja konkursu Pantaenius Jacht Foto. Do 31 stycznia przez formularz kontaktowy na stronie www.jacht-foto.pl można zgłaszać fotografie tematycznie związane z jachtami i łodziami motorowymi lub żaglowymi. Pamiętajcie, do konkursu kwalifikują się tylko zdjęcia zrobione w roku 2019.

[t]„Wniebowzięta”, I MIEJSCE VIII edycja PANTAENIUS JACHT FOTO 2018[/t] [s]Fot. Łukasz Falkiewicz [/s]

Podczas zeszłorocznego konkursu uczestnicy postawili poprzeczkę naprawdę wysoko, w tym roku mamy nadzieję, że otrzymamy jeszcze więcej jeszcze lepszych zdjęć! Wystawę z ósmej edycji można było obejrzeć w 2019 roku na wszystkich żeglarskich targach i imprezach, w jakich uczestniczył Pantaenius (Wiatr i Woda, regaty LOTOS Nord Cup Gdańsk, Warszawski Salon Jachtowy czy Boatshow w Łodzi).

 

Dzięki stałej współpracy ze sponsorami w tym roku przygotowaliśmy wyjątkowo atrakcyjne i praktyczne nagrody. Nasze jury wybierze 30 finałowych zdjęć, które wezmą udział w wystawie pokonkursowej i nagrodzi najlepsze spośród nich. Ogłoszenie wszystkich wyników nastąpi 14 marca podczas targów Wiatr i Woda w Warszawie.

 

Do zwycięzcy konkursu trafi nagroda od firmy Pantaenius – żeglarski zegarek Garmin Quatix 5.

Drugie miejsce premiowane będzie atrakcyjnym zestawem akcesoriów ufundowanym przez Hama Polska: statyw Traveller 150 Premium Duo, duży plecak foto Miami i głośnik bluetooth "Gentleman-L”. Laureat trzeciego miejsca otrzyma dużą torbę żeglarską Pampero Lite Skin od Delphia Foundation.

Nagrody otrzymają także autorzy najlepszych zdjęć w kategoriach specjalnych. Za najlepsze zdjęcie motorowodne autor dostanie voucher na kurs w Akademii Jachtingu, w kategorii morskiej - kamizelkę pneumatyczną od Pomorskiego Związku Żeglarskiego, a kategorii regatowej – lornetkę od organizatorów LOTOS Nord Cup Gdańsk.  

 

W lutym na stronie konkursu odbędzie się głosowanie na ulubione zdjęcie publiczności, którego autor zostanie nagrodzony małym plecakiem lotniczym Oroshi od Code Zero, wykonanym z tkaniny używanej do produkcji żagli.

W trakcie trwania całego Pantaenius Jacht Foto będą organizowane konkursy z nagrodami! Obserwujcie, głosujcie, komentujcie na nowym Facebooku https://www.facebook.com/konkursjachtfoto/.

 

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy na stronie www.jacht-foto.pl. Zapraszamy!

Tagi: konkurs, fotografia
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 3 August

Do Gdańska wpłynęła "Antica" z Jerzym Wąsowiczem i Andrzejem Sochajem po 6. latach żeglugi po różnych morzach świata. Żeglarze przebyli około 60 000 Mm, odwiedzając porty 38 krajów na wszystkich kontynentach
niedziela, 3 sierpnia 1997
Rozpoczęła się pierwsza edycja Mazurskiej Operacji Żagiel
piątek, 3 sierpnia 1979
W Anglii zmarł Joseph Conrad (Józef Korzeniowski), nasłynniejszy pisarz marynista
niedziela, 3 sierpnia 1924
W Kadyksie rozpoczął rejs Krzysztof Kolumb na czele eskadry trzech statków ("Santa Maria", "Nina", "Pinta") zakończony odkryciem nowego lądu; po trzech miesiącach żeglarze dotarli na Bahamy, w przekonaniu, że dotarli do Indii Zachodnich
sobota, 3 sierpnia 1492