TYP: a1

Tylko do piątku można zagłosować na ulubione zdjęcie w Pantaenius Jacht Foto

środa, 13 lutego 2013
Informacja prasowa
Tylko do 15 lutego można oddać swój głos w internetowym głosowaniu w drugiej edycji konkursu fotograficznego Pantaenius Jacht Foto. Zwycięzca głosowania otrzyma torbę żeglarską Pampero marki Code Zero. Do konkursu zgłoszono ponad 400 zdjęć, które można obejrzeć pod adresem http://jachtfoto.pl/galeria.

Równocześnie swoją pracę rozpoczęło już jury konkursu. W przyszłym tygodniu powinniśmy poznać 30 najlepszych zdjęć, z których zostaną wyłonieni zwycięzcy. Pierwsze trzy miejsca zostaną nagrodzone odpowiednio: sztormiakiem z kolekcji Delphia Yachts, voucherem o wartości 500zł na rejs od firmy PUNT, wodoszczelnym workiem żeglarskim firmy Harken. Wszystkie 3 miejsca otrzymają także prenumeratę Magazynu FOTO.

W tym roku jurorami są: Kuba Strzyczkowski – dziennikarz Programu Trzeciego Polskiego Radia, Kazimierz Kaczor – aktor i żeglarz, oraz trzech zawodowych fotografów specjalizujących się w fotografii marynistycznej Bartosz Modelski, Marek Wilczek oraz Robert Hajduk.

Konkurs Pantaenius Jacht Foto jest otwarty dla każdego, kto pasjonuje się fotografią. Do konkursu każdy może zgłosić po dwa zdjęcia, które tematycznie są związane z jachtami i łodziami motorowymi lub żaglowymi.

Najlepsze prace będzie można również obejrzeć na żywo w Warszawie, Trójmieście i Poznaniu. Wystawy pokonkursowe już w marcu i kwietniu! Więcej informacji wkrótce!

Nasz konkurs wspierają:

Pantaenius – Ubezpieczenia Jachtów – jest numerem jeden wśród ubezpieczycieli jachtów w Europie świadcząc prawdziwie lokalne usługi gdy ich najbardziej potrzebujesz. www.pantaenius.pl

Delphia Yachts – jeden z największych producentów jachtów w Polsce. Producent jachtów żaglowych Delphia i jachtów motorowych Nautika. www.delphiayachts.pl

Punt – jedna z pierwszych Agencji Czarterowych w Polsce. Wiodącą pozycję na rynku Punt zawdzięcza przede wszystkim wieloletniemu doświadczeniu żeglarskiemu i turystycznemu pracowników.www.punt.pl

Harken – jest wiodącym dostawcą oryginalnego, innowacyjnego i zaawansowanego technicznie osprzętu żeglarskiego. www.harken.pl

Code Zero – firma tworzy produkty z wytrzymałych tkanin żaglowych, tak nowych jak i używanych. www.codezero.pl
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 8 June

Wojciech Skórski i Kazimierz Kwasiborski na jachcie klasy Micro "Agnessa" na Florydzie zakończyli rejs przez Atlantyk.
poniedziałek, 8 czerwca 1992
W Dartmouth na "Express Crusader" kończy rejs Naomi James; był to pierwszy kobiecy i samotny rejs trasą wokół trzech przylądków.
czwartek, 8 czerwca 1978
Z Górek Zachodnich wyruszył, z zamiarem opłynięcia Islandii, s/y "Euros" z Kapitanem Wojciechem Orszulokiem; powrócił do Górek w dniu 13.08.1968 r. po przebyciu 4500 Mm.
sobota, 8 czerwca 1968
W stoczni J. C. Tecklenborg w Geestemünde schodzi na wodę "Potosi" budowany dla F. Laeisza do obsługi linii południowoamerykańskiej.
sobota, 8 czerwca 1895