TYP: a1

Sunreef Yachts hucznie świętuje 10-lecie w Cannes

środa, 12 września 2012
Sunreef Yachts
Założona w Gdańsku w 2002 roku przez francuskiego biznesmena-wizjonera, Francisa Lapp’a, stocznia jachtowa Sunreef Yachts jest niekwestionowanym liderem w projektowaniu i budowie luksusowych katamaranów na miarę (w segmencie powyżej 19 m długości). W tym roku stocznia świętuje swoje 10-lecie podczas prestiżowych targów jachtowych w Cannes, gdzie zaprezentowane zostaną aż cztery nowe super jachty niedawno zwodowane w Gdańsku: 60 Sunreef Power EWHALA, 70 Sunreef Power SKYLARK, Sunreef 70 ANINI i Sunreef 82 HOUBARA.

Z tej właśnie okazji Sunreef Yachts przygotował dla swoich gości VIP i mediów liczne niespodzianki. Jedną z nich będzie uczestnictwo gościa honorowego, Lecha Wałęsy - legendarnego przywódcy Solidarności, pierwszego demokratycznie wybranego prezydenta Polski (lata 1990 - 1995), obrońcy praw człowieka i laureata Pokojowej Nagrody Nobla. Dla wielu właścicieli jachtów Sunreef, obecność tak symbolicznej osobistości jest wielkim przeżyciem, jako że wielu z nich utożsamiało się z walką Polski o demokrację w latach 70/80. Odwiedziny właścicieli w stoczni Sunreef, znajdującej się na terenach historycznej Stoczni Gdańsk, wzbudzały zawsze wiele emocji. Dlatego też, udział Lecha Wałęsy w uroczystości urodzinowej Sunreef Yachts jest dla SY wielkim zaszczytem.

Kolejną niespodzianką będzie prywatny pokaz mody luksusowej marki LA MANIA, która na tę okazję zaprezentuje aż 20 kreacji z nowej kolekcji Wiosna/Lato 2013. Współpraca Sunreef Yachts i La Mania zaczęła się już latem tego roku przy nowej kampanii reklamowej La Mania. Jacht motorowy 70 Sunreef Power DAMRAK II został użyczony na 2 dni na Południu Francji do wykonania pięknej sesji zdjęciowej nowej kolekcji.

Obie marki reprezentują najwyższą jakość made in Poland i przewidują długofalową współpracę w celu promowaniu polskiego luksusu w Polsce i na świecie. Sunreef Yachts będzie też partnerem strategicznym LA MANII podczas pokazu nowej kolekcji w Warszawie 12 września 2012. Ponadto w programie: Pokaz live cooking, Jazz Band, DJ, tort urodzinowy i dalsze niespodzianki!
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 3 March

Barbara Królikowska odbiera nagrodę Rejs Roku za rejs dookoła świata na s/y "Karolka".
piątek, 3 marca 2006
Wokółziemskie regaty The Race zakończył "Club Med.", 110. stopowy katamaran dowodzony przez Granta Daltona i Franka Profitta zwyciężając w stawce 6 jachtów.
sobota, 3 marca 2001
Jerzy Wąsowicz na s/y "Antica": mija ze wschodu na zachód Przylądek Horn w rejsie do Ameryki Południowej.
środa, 3 marca 1999
Opłynięcie Hornu przez s/y "Wojewoda Koszaliński" prowadzonego przez Ryszarda Wabika.
środa, 3 marca 1982