TYP: a1

Spotkanie z Tomem Cunliffem

środa, 24 lutego 2016
Redakcja/MF
Jest jeszcze sporo czasu, ale już dziś wraz z Wydawnictwem Nautica, Federacją Szkół Żeglarskich ISSA oraz Targami Wiatr i Woda zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na spotkanie z Tomem Cunliffem, wieloletnim instruktorem i egzaminatorem RYA, autorem licznych podręczników i poradników.Spotkanie pod hasłem „Z GPS na manowce?” odbędzie się w Warszawie, na terenie Targów Wiatr i Woda (Centrum Wystawiennicze przy ul. Marsa), w sali A, 12 marca (sobota) o godzinie 13.
 
Przed i po spotkaniu na stoisku ISSA będzie można nabyć książki autorstwa Toma Cunliffe’a: „Żegluj jak ekspert” oraz „200 rad dla skiperów”.

Tymi dwiema książkami Toma Cunliffe’a, brytyjskiego żeglarza, autora książek i dziennikarza, stałego współpracownika magazynu Yachting Monthly debiutuje na polskim rynku Wydawnictwo Nautica. Patronat nad obiema pozycjami objęła Tawerna Skipperów. Szerszych informacji na temat obu pozycji spodziewajcie się już wkrótce.
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 22 January

Na jachcie "Cardinal Vertue" zakończył rejs Wiliam Nance - rejs prowadził z Anglii i dalej do Buenos Aires, Przylądek Dobrej Nadziei, Auckland, Horn do Buenos Aires.
piątek, 22 stycznia 1965
Urodził się Mamert Stankiewicz, kapitan żeglugi wielkiej, służbę rozpoczął we flocie carskiej, a po powrocie do Polski został skierowany na statek skierowany na statek szkolny "Lwów"; później pracował na stanowisku kierownika żeglugi przybrzeżnej, kapitan
niedziela, 22 stycznia 1871