TYP: a1

Spotkanie z Tomem Cunliffem

środa, 24 lutego 2016
Redakcja/MF
Jest jeszcze sporo czasu, ale już dziś wraz z Wydawnictwem Nautica, Federacją Szkół Żeglarskich ISSA oraz Targami Wiatr i Woda zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na spotkanie z Tomem Cunliffem, wieloletnim instruktorem i egzaminatorem RYA, autorem licznych podręczników i poradników.Spotkanie pod hasłem „Z GPS na manowce?” odbędzie się w Warszawie, na terenie Targów Wiatr i Woda (Centrum Wystawiennicze przy ul. Marsa), w sali A, 12 marca (sobota) o godzinie 13.
 
Przed i po spotkaniu na stoisku ISSA będzie można nabyć książki autorstwa Toma Cunliffe’a: „Żegluj jak ekspert” oraz „200 rad dla skiperów”.

Tymi dwiema książkami Toma Cunliffe’a, brytyjskiego żeglarza, autora książek i dziennikarza, stałego współpracownika magazynu Yachting Monthly debiutuje na polskim rynku Wydawnictwo Nautica. Patronat nad obiema pozycjami objęła Tawerna Skipperów. Szerszych informacji na temat obu pozycji spodziewajcie się już wkrótce.
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 16 May

"America 3" wygrywa regaty o Puchar Ameryki, po raz pierwszy rezegrane w klasie IAAC.
sobota, 16 maja 1992
Na trzeci etap (czteroetapowego rejsu z udziałem w Tall Ships Australia 88) z Hawany wyruszył s/y "Nitron" pod dowództwem Kpt. Andrzeja Kani; etap ten prowadził z Hawany, przez Kanał Panamski, Pacyfik, Sydney.
sobota, 16 maja 1987