TYP: a1

„Shantoclip” - trwa przyjmowanie zgłoszeń

czwartek, 2 lutego 2012
Redakcja
Jeszcze tylko do 10 lutego można zgłaszać swoje videoclipy szantowe do I Konkursu “Shantoclip”, organizowanego przy Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Żeglarskiej ”Shanties”. Organizatorami konkursu są Krakowska Fundacja "HALS" oraz Tawerna Skipperów.

“Shantoclip” to impreza towarzysząca Festiwalowi "Shanties", służąca prezentacji materiałów filmowym, których treść związana jest z szeroko pojętą piosenką żeglarską. W ramach Konkursu Jury uhonoruje trzech autorów, natomiast Internauci, głosując na stronie shantoclip.com, przyznają Nagrodę Publiczności. Wyniki konkursu i wręczenie nagród odbędzie się w trakcie koncertu finałowego Festiwalu „Shanties 2012”.

Więcej informacji: www.shantoclip.com
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 10 July

Wystartował w regatach Chicago-Mackinac Race 1999 polonijny jacht "Gemini". Był pierwszym jachtem zbudowanym w Polsce, który wziął udział w regatach Chicago-Mac. Załogę prowadzoną przez Andrzeja W. Piotrowskiego stanowili żeglarze polonijni z Chicago i ok
sobota, 10 lipca 1999
W pierwszy rejs wypływa "Dar Młodzieży".
sobota, 10 lipca 1982
W Kopenhadze miało miejsce rozpoczęcie kolejnej edycji "Operacji Żagiel", skąd flotylla statków i jachtów żaglowych pożeglowała do Gdyni, gdzie odbyły się główne imprezy towarzyszące. Pierwszy na mecie w Gdyni w klasie żaglowców był "Towariszcz".
środa, 10 lipca 1974