TYP: a1

„Shantoclip” - trwa przyjmowanie zgłoszeń

czwartek, 2 lutego 2012
Redakcja
Jeszcze tylko do 10 lutego można zgłaszać swoje videoclipy szantowe do I Konkursu “Shantoclip”, organizowanego przy Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Żeglarskiej ”Shanties”. Organizatorami konkursu są Krakowska Fundacja "HALS" oraz Tawerna Skipperów.

“Shantoclip” to impreza towarzysząca Festiwalowi "Shanties", służąca prezentacji materiałów filmowym, których treść związana jest z szeroko pojętą piosenką żeglarską. W ramach Konkursu Jury uhonoruje trzech autorów, natomiast Internauci, głosując na stronie shantoclip.com, przyznają Nagrodę Publiczności. Wyniki konkursu i wręczenie nagród odbędzie się w trakcie koncertu finałowego Festiwalu „Shanties 2012”.

Więcej informacji: www.shantoclip.com
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 2 March

Wręczono nagrody kolejnej edycji "Rejsu Roku": I nagrodę otrzymali kpt. Jacek Wacławski i kpt. Tadeusz Natanek.
piątek, 2 marca 2007
W Gdyni zmarła Teresa Remiszewska, w początkowym okresie swej kariery żeglarskiej szkoliła i prowadziła rejsy z żeglarzami z Krakowa, uznanie światka żeglarskiego zdobyła po starcie w regatach OSTAR 72 na jachcie "Komodor".
sobota, 2 marca 2002
W Marsylii kończy regaty (po oficjalnym zamknięciu linii mety) "Warta Polpharma" pod dowództwem Kapitana Romana Paszke.
piątek, 2 marca 2001
Na południowym Atlantyku podczas regat BOC zaginął Harry Mitchell żeglujący na jachcie "Horatio Hornblower", uczestnik okołoziemskich regat w 1986 r., uczestnik regat OSTAR w latach 1976, 1992.
czwartek, 2 marca 1995
W Auckland szwajcarski "Team Allighi" wygrywa 5:0 finał Pucharu Ameryki z "Team New Zealand".
niedziela, 2 marca 2003
Urodziła się Noami James, pierwsza kobieta, która opłynęła świat wokół trzech przylądków.
środa, 2 marca 1949
Urodził się Janusz Zbierajewski, znany polski żeglarz morski, kapitan wielu znaczących rejsów w historii polskiego żeglarstwa.
poniedziałek, 2 marca 1942