TYP: a1

Regaty Rząd-Samorząd w Giżycku

środa, 30 maja 2012
Już w najbliższą sobotę, 2 czerwca rozegrane zostaną na Niegocinie XIII Giżyckie Regaty Żeglarskie „Rząd - Samorząd”. Uroczyste otwarcie regat nastąpi o godz. 10.00 w porcie Ekomarina.

Tradycyjnie udział w regatach zapowiedzieli przedstawiciele Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Ministerstwa Gospodarki, Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Obrony Narodowej, Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Stronę samorządową będą reprezentowali samorządowcy z Warmii i Mazur oraz innych regionów Polski.

Organizator: Miasto Giżycko, Starostwo Powiatowe, Gmina Giżycko
Miejsce: jez. Niegocin, port Ekomarina Giżycko
Telefon: 602 321 120 Renata Jurgielewicz
E-mail: renata.jurgielewicz@gizycko.pl

Źródło: www.gizycko.pl
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 10 July

Wystartował w regatach Chicago-Mackinac Race 1999 polonijny jacht "Gemini". Był pierwszym jachtem zbudowanym w Polsce, który wziął udział w regatach Chicago-Mac. Załogę prowadzoną przez Andrzeja W. Piotrowskiego stanowili żeglarze polonijni z Chicago i ok
sobota, 10 lipca 1999
W pierwszy rejs wypływa "Dar Młodzieży".
sobota, 10 lipca 1982
W Kopenhadze miało miejsce rozpoczęcie kolejnej edycji "Operacji Żagiel", skąd flotylla statków i jachtów żaglowych pożeglowała do Gdyni, gdzie odbyły się główne imprezy towarzyszące. Pierwszy na mecie w Gdyni w klasie żaglowców był "Towariszcz".
środa, 10 lipca 1974