TYP: a1

Puchar Polski w Wakeboardzie za wyciągiem - Szczecinek

czwartek, 19 lipca 2012
Informacja prasowa
Już w najbliższy weekend, 21 lipca na Jeziorze Trzesiecko w Szczecinku, na najdłuższym wyciągu w Europie odbędzie się trzecia z cyklu imprez WAKE CUP w tym roku - Puchar Polski w Wakeboardzie za wyciągiem. Wakeboard to snowboard na wodzie, sport polegający na wykonywaniu widowiskowych ewolucji 3-4 metry nad wodą. Zawodnicy będą rywalizować w grupach, z których dalej przechodzą najlepsi.

Swój przyjazd zapowiedzieli czołowi wakeboarderzv z Lublina, Warszawy, Wrocławia, Krakowa oraz Poznania. Silną obsadą pochwali się również Szczecinek. Będą go reprezentować Kuba Konefał i Krystian Misiak w kategorii Junior Młodszy oraz Wojtek Pruszak w kategorii Junior. Zawodnicy, trenujący w Szczecineckim Klubie KABEL, stawali już w tym roku na podium Pucharu Polski w Wakeboardzie.

Organizatorzy oprócz samych zawodów zapewnili wiele innych atrakcji, a po zawodach, tradycyjnie odbędzie się afterparty na plaży.

Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów tego widowiskowego sportu do Szczecinka. Tych którym się to nie uda, pozostaje śledzić wyniki zawodów na naszej stronie www.pzmwinw.pl oraz na Facebooku - http://www.facebook.com/PZMWiNW
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 5 March

Na wodach San Diego tonie "One Australia" Johna Bertranda stając się pierwszym jachtem zatopionym podczas regat o Puchar Ameryki.
niedziela, 5 marca 1995
Wodowanie w Bilbao szkunera "Juan Sebastian de Elcano".
sobota, 5 marca 1927
Urodził się Zdzisław Michalski, generał brygady, jachtowy kapitan żeglugi wielkiej; pierwsze uprawnienia żeglarskie zdobył w oflagu, gdzie przebywał jako oficer kampanii wrześniowej. W latach 1964-1969 pływał jako zastępca kapitana na "Zawiszy Czarnym". W
wtorek, 5 marca 1912