TYP: a1

Przedostatnia runda Biznes Ligi już w najbliższy weekend

piątek, 23 września 2016
Informacja prasowa
Atena Usługi Informatyczne i Finansowe S.A. oraz Walkin.pl, w ostatniej rundzie zrobiły ogromy krok w stronę wielkiego finału rozgrywek. Czy tym razem ponownie odniosą zwycięstwo? Odpowiedź na to pytanie poznamy 24 września. Tego dnia dowiemy się również jakie załogi wystąpią w wielkim finale.

Biznes Liga Żeglarska
Fot. Marta Dębska/GSC Yachting

Po raz pierwszy na jednej linii startu staną zawodnicy światowej rangi, jak: Zbigniew Gutkowski - uczestnik regat Vende Globe czy Velux 5 Ocean (Walkin.pl), Jarosław Kaczorowski - uczestnik regat Mini Transat czy Sydney-Hobart (PSSE) oraz Piotr Tarnacki - wielokrotny mistrz świata w klasie Micro, obecnie znany z projektu latającego katamaranu Flying Phantom (Energa).

W sobotę, 24 września zostaną wyłonieni finaliści projektu. Trzy najlepsze zespoły każdej grupy awansują do finału i już 8 października poznamy czwartego w historii zwycięzcę Biznes Ligi Żeglarskiej. W ten weekend będziemy świadkami walki o dużą stawkę. Wszystko to na wyjątkowych i jedynych w swoim rodzaju jachtach Delphia 24 i tylko w Biznes Lidze!

Biznes Liga Żeglarska to projekt skierowany do świata biznesu - jako narzędzie do aktywizowania własnych pracowników, tworzenia atmosfery pracy zespołowej, czy też wzmacniania relacji biznesowych i budowania networkingu. Przede wszystkim jednak jest świetnym projektem do podnoszenia swoich umiejętności żeglarskich oraz sprawdzenia na czym polega prawdziwe żeglarstwo regatowe.
Tagi: regaty, Biznes Liga Żeglarska
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 29 May

Odbył się chrzest s/y "Roztocze".
czwartek, 29 maja 1969
Urodził się Roman Paszke, kapitan jachtowy, członek kilku klubów na wybrzeżu oraz Royal Yachting Ocean Racing Club w Londynie, uczestnik pamiętnych ragat Admiral's Cup (1979 r., w których 15 żeglarzy straciło życie), czterokrotny Mistrz Polski w klasach m
wtorek, 29 maja 1951
Urodził się Leonid Teliga, kapitan "Opty" w samotnym rejsie dookoła świata.
wtorek, 29 maja 1917