TYP: a1

Pokażcie nam swoją żeglarską pasję - Pantaenius Jacht Foto VIII już rozpoczęty!

czwartek, 20 grudnia 2018
Informacja prasowa

Jeśli podczas zbliżających się świąt i po Nowym Roku macie nieco czasu na fotograficzne podsumowanie tegorocznych żeglarskich lub motorowodnych przygód, polecamy udział w VIII edycji konkursu Pantaenius Jacht Foto. Konkurs otwarty jest dla każdego, zgłaszajcie fotografie tematycznie związane z jachtami i łodziami motorowymi lub żaglowymi z minionego sezonu przez formularz na stronie jachtfoto.pl do 31 stycznia 2019 roku.

[t][/t] [s]Fot. fot. Bartosz Modelski, Sail Spotting[/s]

Nie jest ważne czy robicie zdjęcia zawodowo czy amatorsko, czy żeglujecie na co dzień czy od święta - liczy się piękne ujęcie żeglarskich klimatów i emocji!

Warto się postarać, bo organizator i sponsorzy konkursu przygotowali bardzo atrakcyjne nagrody.

Do zwycięzcy konkursu trafi nagroda główna, żeglarski zegarek z GPS Garmin Quatix 5 ufundowany przez firmę Pantaenius. Drugie miejsce premiowane będzie zestawem odzieży żeglarskiej od Delphia Foundation. Laureat trzeciego miejsca będzie się cieszył ze statywu i plecaka wodoodpornego od Hama Polska. Jak co roku wyróżnione zostaną też prace w kategoriach specjalnych. Autor najlepszego zdjęcia motorowodnego będzie mógł poszerzyć swoje umiejętności podczas kursu motorowodnego od Akademii Jachtingu, a autor najlepszego zdjęcia w kategorii morskiej otrzyma kamizelkę pneumatyczną od Pomorskiego Związku Żeglarskiego. Wyróżnione zostanie także za najlepsze zdjęcie regatowe, a zwycięzcy w tej kategorii przekażemy książki o „Performance Racing” Billa Gladstone’a  ufundowane przez firmę North Sails.

 

W lutym nasze żeglarsko-fotograficzne jury wybierze najlepsze 30 zdjęć, które wezmą udział w wystawie pokonkursowej oraz przyznane zostaną nagrody główne i specjalne.

Także w lutym, po zakończeniu etapu zgłaszania prac, na stronie konkursu odbędzie się głosowanie dla osób śledzących Jacht Foto na Facebooku. Ulubione zdjęcie publiczności zostanie nagrodzone plecakiem miejskim Solano od Code Zero, wykonanym z tkaniny dakronowej używanej do produkcji żagli.

 

I uwaga, mamy jeszcze dodatkowe nagrody od Code Zero i Hama Polska dla aktywnych na Facebooku Jacht Foto! Obserwujcie nas, głosujcie, komentujcie!

 

Ogłoszenie wszystkich wyników nastąpi 1 marca podczas targów Wiatr i Woda w Warszawie.

 

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy na stronie www.jachtfoto.pl. Zapraszamy!

Tagi: konkurs, Pantaenius Jacht Foto
TYP: a3
0 0
Komentarze