TYP: a1

Organizatorzy bałtyckich regat zasypani zgłoszeniami

piątek, 3 kwietnia 2015
Informacja prasowa
Zgodnie z harmonogramem - 1 kwietnia punktualnie o godzinie 00:00 - opublikowaliśmy dokumenty i rozpoczęliśmy przyjmowanie zgłoszeń do Baltic Polonez Cup Race 2015.

Polonez Cup

Dziękujemy za zgłoszenia wszystkim uczestnikom, którzy zgłosili się do Baltic Polonez Cup Race 2015 w pierwszym dniu otwarcia list startowych.

Zostaliśmy zaskoczeni ilością zgłoszeń i dosłownie nimi zasypani, nowe zgłoszenia cały czas napływają i są na bieżąco rejestrowane. Pierwszy uczestnik Jakub Raszowski potrzebował tylko 17 minut na wypełnienie i przesłanie dosyć obszernego druku zgłoszenia edycji 2015.

Pracujemy intensywnie nad publikacją list na stronie imprezy: Informujemy, że wstępne listy startowe zostaną opublikowane 02.04.2015 w godzinach wieczornych.

00:40 - W ciągu pierwszych 40 minut po opublikowaniu dokumentów otrzymaliśmy 25 zgłoszeń

01:10: po godzinie - została wyczerpana pierwsza 30 - tka promocyjna uczestników ....

Do tegorocznej edycji zgłosił się m.in. obrońca Pucharu Poloneza 2014 - Piotr Parzy który wystartuje na nowym jachcie Hadron. Zgłosiła się również trójka uczestników z największym stażem:

Sławomir Turniak s/y Truxa (udział w 5 edycjach)

Cezary Szymański s/y Scorpena II (udział w 5 edycjach)

Henryk Kałuża s/y Harry (udział w 5 edycjach)

Zgłosiła się pokaźna grupa uczestników na jachtach klasy Setka ....

Zapraszamy kolejnych uczestników.

Życzymy powodzenia wszystkim tegorocznym uczestnikom :), a szczególnie pierwszej zgłoszonej trójce ....

Wspierają nas:

Eljacht, Boatshow Poland Łódź, Miasto Szczecin, Centrum Żeglarskie Szczecin, Pomorze Zachodnie, Narwal, Marina Club ze Szczecina, CSL, Magazyn Wiatr, Polskie Radio Szczecin, TV Pomerania, TV Świnoujście, Magazyn Prestiż, Magazyn w Ślizgu, MK Consulting Group, Miasto Świnoujście, OSIR Świnoujście, KAdruk, Grawer Piotr Nycz, Teknos Oliva, Jachtfilm

Organizator: Krzysztof Krygier

Więcej informacji: www.regaty-poloneza.pl
Tagi: Polonez Cup
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 9 May

Philippe Jeantot dopływając na "Credit Agricole" do Newport wygrywa I edycję BOC Challenge.
poniedziałek, 9 maja 1983
Z Travemunde do Polski wyruszyły zakupione tam - szkuner sztakslowy "Temida I" pod dowództwem Mariusza Zaruskiego i jol "Temida II" pod dowództwem Jana Kuczyńskiego; cztery lata później "Temida I" uległa rozbiciu w czasie postoju w porcie Władysławowo.
poniedziałek, 9 maja 1932
W Warszawie obradował pierwszy sejmik Polskiego Związku Żeglarskiego z udziałem przedstawicieli czterech klubów; pierwszym prezesem został Antoni Aleksandrowicz.
niedziela, 9 maja 1926
Z Lizbony wyrusza Niezwyciężona Armada - hiszpańska flota z zamiarem najazdu na Anglię.
poniedziałek, 9 maja 1588
W Glasgow urodził się sir Thomas Lipton (zmarł w Londynie 2.10.1931); fascynował się Pucharem Ameryki. Zasłynął z ponad 30. letniej walki o to trofeum na serii jachtów o nazwie "Shamrock".
czwartek, 9 maja 1850