TYP: a1

Nowości i premiery na targach Boatshow 2011

środa, 26 października 2011
Informacja prasowa


Wystawcy powoli odkrywają karty i przekazują informacje o produktach, które będą eksponowane podczas Targów BOATSHOW. Zaprezentowane zostaną jak co roku najnowocześniejsze rozwiązania stosowane w przemyśle jachtowym.Wśród licznie prezentowanych jachtów żaglowych i motorowych, można będzie obejrzeć nowości specjalnie przygotowane na targi przez polskich producentów oraz importerów, m.in:
  • piękny jacht SHINE 30, którego producentem jest firma Fourth Yachts
  • jacht Sigma Active produkowany przez firmę MAWAMED
Zwolennicy koni mechanicznych będą mogli zapoznać się z łodziami motorowymi:
  • Coral 690 Sport Cruiser produkowanymi przez firmę Coral Yacht
  • Escapade 600 produkowanymi przez firmę Pegazus Augustów
  • QD 20,5 Cabin produkowanymi przez firmę Qingdao Waterwish Boat Manufacturing LTD
W ostatnich latach zwiększyło się zainteresowanie śródlądową turystyką motorowodną. Oczekiwania na tym polu zaspokoi między innymi firma „Pod Omegą”, która zaprezentuje barkę Omega – Buster 800M.

Każdy ma szansę znaleźć coś dla siebie i uczestniczyć w wielu konkursach.

Więcej informacji: www.boatshow.plKONKURS!

Mamy dla was drugie zadanie konkursowe. Aby wygrać jedno z 3 podwójnych zaproszeń na targi Boatshow 2011, należy odpowiedzieć na pytanie: kto to jest skipper? Im ciekawsza odpowiedź, tym lepiej ;) Zapraszamy do udziału!

Konkurs trwa do 2.11.2011 do godziny 1200. Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres info@tawernaskipperow.pl.

Nagrodzone odpowiedzi:

Skipper? Na morzu to drugi po Bogu, odpowiada za wszystko, musi być nawigatorem, bosmanem, meteorologiem, mechanikiem, odpowiedzialnym strategiem i psychologiem dla swojej załogi, która może być zgrają szczurów lądowych nierzadko oddających nadmierny hołd Neptunowi, więc i umiejętność niespania przez czas długiego przelotu i kontrolowania tego co się z ludźmi i jachtem wtedy dzieje jest niezbędna. Na rozkołysanym pokładzie jest on dosłownie wszystkim po trochu! A po wejściu do portu wymęczony układa się w swojej koi, wyłącza stan czuwania i oddala się wreszcie do krainy snów, gdzie marzy o kolejnych żeglarskich wyprawach...

mag

Skipper to osoba z piękną duszą, pięknym umysłem i opalonym ciałem. Zazwyczaj spokojny, gdzieś tam zapatrzony w horyzont z rozwianą czuprynką i stylowymi okularkami na nosie. Raczej indywidualista, chodzi własnymi drogami, oryginalny w sposobie myślenia i postępowania. W swojej grupie jest liderem.

Anna Gałczyńska

Sternik
Który
Inicjuje
Podczas
Podróży
Element
Regat

Wojciech Augustyniak

Gratulujemy!

Trzecie i ostatnie zadanie konkursowe już jutro.

TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 6 December

Zginął z rąk amazońskich piratów sir Peter Blake, niezwykły żeglarz, podróżnik i ekolog. Był jednym żeglarzem, który brał udział w pierwszych pięciu edycjach regat Whitbread (w latach 1989-1990 na jachcie "Steinlager" zwyciężył we wszystkich sześciu etapa
czwartek, 6 grudnia 2001
Krzysztof Kolumb podczas swej pierwszej ekspedycji odkrył Haiti; dwa tygodnie później "Santa Maria" weszła na mieliznę i statek uznano za stracony.
piątek, 6 grudnia 1492