TYP: a1

Nominacje PZŻ dla Bray Cup 2010 i Finału PPJK

wtorek, 23 listopada 2010
Jacek Olubiński
PPJK
Imprezy należące do PPJK to dobrze zorganizowane zawody, na które warto przyjechać. Jednym z dowodów tego twierdzenia, są przyznane nominacje przez Polski Związek Żeglarski dla dwóch imprez z cyklu PPJK. Podczas targów BoatShow Wiceprezes PZŻ Pan Wojciech Borzyszkowski, wręczył nominacje w następujących kategoriach.Śródlądowe Regaty Roku 2010, przyznane dla regat Bray Cup 2010 organizowane przez Stowarzyszenie Wspierania Kultury Fizycznej "Przyjaciele Sportu" z Bydgoszczy. Regaty debiutowały w tym sezonie w PPJK ,zyskując bardzo dobre opinie wśród zawodników. W imieniu Stowarzyszenia nominację odebrał Arkadiusz Jankowski, który w trakcie krótkiej przemowy zaprosił na przyszłoroczną edycję regat.

PPJK

Śródlądowa Impreza Roku 2010, przyznana dla Finału PPJK organizowanego przez Stanisława Kasprzaka czyli PHGT "Pod Omegą" z Iławy. Świetnie zorganizowana impreza, zakończająca sezon PPJK w tym roku. Jakość jaką serwuje familia Kasprzaków, podczas Żeglarskiego Pucharu Iławy została z sukcesem przeniesiona na wielki finał PPJK.

PPJK

PPJK PPJK
Reprezentanci Stowarzyszenia "Przyjaciele Sportu" z Bydgoszczy, organizator Bray Cup 2010, Puchar Zalewu Koronowskiego Reprezentanci PHGT "Pod Omegą" z Iławy, organizator finału PPJK 2010

Patronat medialny nad Pucharem Polski Jachtów Kabinowych objęła redakcja Tawerny Skipperów.

TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 28 November

Podniesiono banderę na ORP Kormoran
wtorek, 28 listopada 2017
W Stralsundzie żaglowiec "Towariszcz" zostaje przemianowany na "Gorch Focka", wracając do pierwotnej nazwy.
piątek, 28 listopada 2003
Bitwa pod Oliwą między flotą szwedzką i polską, zakończona zwycięstwem Polski.
niedziela, 28 listopada 1627