TYP: a1

Mikołajkowa zabawa ze sportowcami

środa, 4 grudnia 2013
Informacja prasowa
Fundacja Sport na Zdrowie, Fundacja Helios oraz Pomorski Okręgowy Związek Żeglarski zapraszają w niedzielę 8 grudnia na mikołajkowy mecz siatkówki pomiędzy drużynami żeglarzy i żużlowców oraz ich gośćmi – czołowymi siatkarzami i siatkarkami ekstraligi.

Na boisku w Hali 100-lecia Sopotu będzie można zobaczyć w akcji najlepszych zawodników z Polski i zagranicy, medalistów olimpijskich, Mistrzów Świata i Europy. Ze strony żeglarzy wystąpią m.in. Przemysław Miarczyński, Piotr Myszka, Paweł Tarnowski, Piotr Kula, Paweł Kołodziński, ze strony żużlowców m.in.: Maciek Janowski, Krzysztof Buczkowski, Szymon Woźniak, Norbert Kościuch oraz bracia Pulczyńscy. Obie drużyny wspomagać będą siatkarze, a wśród nich: Kuba Jarosz, Paweł Rusek, Wojciech Serafin, Radosław Pana. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęli marszałek Mieczysław Struk i prezydent Sopotu Jacek Karnowski.

Oprócz sportowców tego dnia pojawi się również specjalny gość – Św. Mikołaj wraz z elfami, który przybędzie na swoich ogromnych „saniach”. Jego śnieżynki będą rozdawać dzieciom słodkości, aby miały więcej sił do kibicowania. Po meczu zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnych gier, konkursów i zabaw z zawodnikami. Będzie można zobaczyć z bliska żużlowe motory, deski windsurfingowe, łódki i wiele innych gadżetów związanych z atrakcyjnymi sportami, takimi jak żeglarstwo, żużel, siatkówka, nurkowanie i innymi. Będą pokazy, upominki z autografami gwiazd, konkursy z nagrodami, zabawy i dużo, dużo atrakcji - niespodzianek.

Zapraszamy dzieci, rodziców oraz wszystkich, którzy zapragną tego dnia bawić się wspólnie z nami 8 grudnia 2013r. w godzinach: 12.00 – 16.00 Hala 100-lecia Sopotu w Sopocie, ul. Jakuba Goyki 7. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy! Nie może Was tam zabraknąć!
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 19 August

Call of the Ocean rozpoczęty
sobota, 19 sierpnia 2017
Rozpoczęcie drugiego rejsu Henryka Jaskuły na "Darze Przemyśla"
niedziela, 19 sierpnia 1984
Na jachcie "Pacific" wyruszył z San Francisco Bernard Gilboy z zamiarem dotarcia samotnie do Australii; wycieńczonego żeglarza zdjęto z pokładu jachtu niedaleko australijskiej wyspy Bird, po przebyciu 6500 mil i po 164 dniach rejsu
sobota, 19 sierpnia 1882