TYP: a1

IV Radomskie Regaty Żeglarskie już od jutra na Jeziorze Ryńskim

środa, 22 września 2010
Weronika Morys
Radomskie RegatyW dniach 23 - 26 września na Jeziorze Ryńskim odbędzie się czwarta już edycja Radomskich Regat Żeglarskich. Uczestników regat będzie gościł Ośrodek Żeglarsko-Wypoczynkowy “Wichrowe Wzgórza” w Rynie.

Przewidywany jest udział około 100 uczestników na 20 jachtach kabinowych (załogi 5 osobowe). Sternik musi być osobą pełnoletnią i posiadać stopień żeglarza jachtowego, natomiast wszyscy uczestnicy muszą mieć książeczki żeglarskie. Udział w regatach osób niepełnoletnich jest możliwy tylko za zgodą prawnych opiekunów. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie uczestników imprezy oraz obsługę techniczną, ratowniczą i sędziowską. Dodatkiem do samych regat mają być ogniska i koncerty szantowe.

Tegoroczne regaty odbywają się pod hasłem "Żegluj bez alkoholu". W trakcie imprezy odbędą się zajęcia promujące uprawianie żeglarstwa bez używania środków odurzających i alkoholu.
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 21 marca

Kolejny sejmik PZŻ na prezesa związku wybiera Wiesława Kaczmarka; pełni tę funkcję do dzisiaj.
środa, 21 marca 2001
W Sewilli kończy się rejs Krzysztofa Kolumba po odkryciu Ameryki.
piątek, 21 marca 1493