TYP: a1

Henri Lloyd sponsorem jubileuszowej edycji targów WIATR i WODA

piątek, 22 lutego 2013
Informacja prasowa
Obchodząca w tym roku swój złoty jubileusz marka Henri Lloyd po raz kolejny została sponsorem, tym razem jubileuszowej, 25. edycji, Targów WIATR i WODA 2013 w Warszawie.

Na ten rok ta światowa, żeglarska marka przygotowała dużo nowości. Podczas targów zostanie przedstawiona nowa kolekcja „360 for see, for life”. Składa się ona z gamy różnorodnych produktów od kurtek ocieplonych poprzez polar, warstwę bazową i soft shell, po bagaże, a wszystko zaprojektowane tak, by sprawdzało się doskonale zarówno na wodzie jak i w codziennym użytkowaniu. Nowością będą również kolekcje sztormiaków Costal i Inshore oraz wyroby z rocznicowym logiem.

W pierwszym dniu targów na stoisku Henri Lloyd pojawią się Przyjaciele marki, osoby ze świata biznesu, kultury i sportu, by w rocznicę 50-lecia powstania uczcić dokonania jej założyciela - Henryka Strzeleckiego.

Targi Sportów Wodnych i Rekreacji "Wiatr i Woda" odbędą się w tym roku w dniach 28 lutego - 3 marca.

Więcej informacji o Targach: www.wiatriwoda.pl
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 31 May

Po wielu latach postoju w Jastarni, we Władysławowie rozpoczyna się remont jachtu "Generał Zaruski".
wtorek, 31 maja 2005
Wystartowały regaty The Transat (dawny OSTAR) z Plymouth do Bostonu; w klasie trimaranów regaty wygrał Michel Desjoyeaux w czasie 8 dni, 8 godzin, 29 minut i 55 sekund.
poniedziałek, 31 maja 2004
Z okolic Wysp Kanaryjskich na tratwie "Ju-Fu" wyruszyła w rejs przez Atlantyk polska załoga pod dowództwem Krzysztofa Opieli; żeglarze dotarli do Juan w Puerto Rico, po 81 dniach żeglugi i przebyciu około 3000 Mm.
niedziela, 31 maja 1992
Zmarł Zbigniew Krasnodębski - zasłużony działacz żeglarski, wcześniej żołnierz AK i uczestnik Powstania Warszawskiego, działacz Yacht Klubu Polski, Głównej Komisji Turystyki Żeglarskiej PZŻ.
piątek, 31 maja 1991