TYP: a1

Zima pełna wrażeń

czwartek, 17 grudnia 2015
Artykuł sponsorowany
Wiele osób nie znosi zimna. Właśnie dlatego w dużej mierze zima jest tą znienawidzoną porą roku. Dzieje się tak głównie dlatego, ponieważ kojarzy się ona z pluchą, wychodzącym wszędzie brudem, bo na białym po prostu widać więcej. Poza tym, zamiast śniegu często pada deszcz. A gdyby tak zmienić ten ponury wizerunek?Akcja powinna rozgrywać się gdzieś w górach. Tam śniegu jest całe mnóstwo - i nie przeistacza się on w szarą zbitą masę. Byłby to niczym nie naruszony biały puch. Do tego stale świeciłoby słońce, dzięki czemu światło przez odbicie w zamrożonej wodzie, mieniłoby się na kolory tęczy. Zimę spędzalibyśmy w okularach przeciwsłonecznych. Gdyby do tego wszystkiego dodać świetny kurort, doskonałą organizację imprezy, ciepłe stroje i profesjonalny sprzęt - zima okazałaby się cudowną porą roku.


Zimę naprawdę da się lubić. Trzeba jednak zacząć korzystać z jej dobrodziejstw. Wbrew pozorom, to co pokazywane jest na filmach, wcale nie jest tylko fikcją. Pamiętasz te wszystkie amerykańskie produkcje, gdzie główną rolę grali studenci? Tam zima zawsze się podobała, a sama akcja filmu wydawała się wręcz niemożliwa do spełnienia.


Nic bardziej mylnego. Jeżeli więc chcemy wybrać się na niezapomnianą podróż i chociaż spróbować polubić zimę, wystarczy tylko pomyśleć o wycieczce z profesjonalnym biurem podróży. Wówczas spełnienie wymarzonego wyjazdu będzie w 100% możliwe. Kogo jednak wybrać spośród tylu ofert, aby spełniał wszystkie powyższe wymagania? Najlepiej organizację studencką, ponieważ będzie co najmniej ciekawie i na pewno tanio. Dokładnie takimi podróżami zajmuje się organizacja Integra-wyjazdy.


Ich wyprawy cechują się przede wszystkim niestandardowym programem. Poza tym, że wybierane są kurorty gdzie można wręcz pokochać zimę, proponowane jest całe mnóstwo rozrywkowych atrakcji, na które ciężko jest się zdecydować bo ochota jest na każdą. Taki harmonogram pozwala na całkowite oderwanie o rzeczywistości oraz sprawdzenie na własnej skórze, czy prawdą jest, że nawet zima potrafi rozgrzewać. Będąc po kolana w śniegu jest gorąco, ponieważ Integra dostarcza tak wiele pozytywnych emocji i wspomnień.


Może czas najwyższy dać sobie chwilę odpoczynku od zwykłej codzienności? Warto jest czasem zdecydować się na chwilę resetu, aby wrócić do rzeczywistości będąc totalnie odświeżonym. Pozwolą na to z pewnością zimowe cykle WESKI.


Są to niesamowite wyjazdy pełne możliwości, wśród których królują wspólne zabawy integracyjne na śniegu. A po wszystkim, na całą sporą grupę studentów i absolwentów czeka luksusowy kurort umieszczony na wysokości 3 600 metrów nad poziome morza. Widoki zapierają więc dech w piersiach.


Na tym się jednak nie kończy. Sam wyjazd to mało. Po wszystkim organizowane są liczne spotkania integracyjne. Ponad to można działać razem jako fundacja lub po prostu uczestniczyć w innych atrakcjach “powyjazdowych”. Budowane są zatem dłuższe relacje - stawia się nie tylko na jednorazowe przeżycia. Wspomnienia ciągle trwają, nie urywane wraz z zakończeniem podróży.


Scenariusz niczym z filmu, prawda? W takich przypadkach, ma się ochotę na więcej. A ogromny udział w stwarzaniu całego piękna, ma właśnie zima. Gdyby nie ogromne przestrzenie śniegu zachęcające do grupowych gier, z pewnością czegoś by brakowało. Po powrocie, zima już na zawsze będzie kojarzyła się dobrze.


http://integra-wyjazdy.pl/

TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 8 July

W Szczecinie umiera w wieku 76 lat Kuba Jaworski; żeglarska kariera "Kuby" wiodła przez Kraków, gdzie pełnił obowiązki pierwszego prezesa Krakowskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego, później była Gdynia, potem już tylko Szczecin. Po krótkim okresie kiero
piątek, 8 lipca 2005
Urodziła się Ellen Mac Arthur, jedna z najbardziej utytułowanych żeglarek świata; m.in. zwyciężyła w kategorii jachtów jednokadłubowych (1998 r.) w Regatach Rumowych, zajęła II miejsce w regatach Vendee Globe 2000/01, zwyciężyła w Regatach Rumowych w 2002
czwartek, 8 lipca 1976
Odbyło się pierwsze walne zgromadzenie członków Yacht Klubu Polski po wojnie, na którym podjęto uchwałę o reaktywowaniu YKP i PZŻ.
niedziela, 8 lipca 1945
Start Ludwika Szwykowskiego do samotnego rejsu mieczowym jachtem "Doris" z Gdańska na Bornholm i z powrotem (powrót 6.08.1932 r.); był to pierwszy rejs otwartopokładowym jachtem po Bałtyku.
piątek, 8 lipca 1932
Na jachcie "Zjawa", z Gdyni wyruszyli w rejs Władysław Wagner wraz z Rudolfem Korniłowskim; pierwszy etap rejsu zakończyli w Colon w pobliżu Cristobalu.
piątek, 8 lipca 1932
Nagroda Rogal Squadron - puchar wygrany przez szkuner "America" w 1851 r. w regatach dookoła wyspy Wight staje się, na mocy specjalnie opracowanego regulaminu, wieczystą nagrodą Pucharu Ameryki.
poniedziałek, 8 lipca 1867
Z Lizbony wyrusza wyprawa Vasco da Gamy z zamiarem znalezienia drogi morskiej do Indii.
niedziela, 8 lipca 1497
Z Gdyni na "Zjawie" wypłynął w rejs Władysław Wagner
piątek, 8 lipca 1932