TYP: a1

Zaprojektuj własne etui

poniedziałek, 9 kwietnia 2018
Artykuł sponsorowany

Etui na telefon to bardzo popularny produkt. Nic dziwnego, bo coraz trudniej wyobrazić sobie życie bez „komórki” - już dawno przestała być tylko telefonem. Ale wygoda ma swoją cenę - cuda techniki nie tylko są coraz droższe, ale bardzo wrażliwe na jakiekolwiek urazy. Dobre, stylowe i oryginalne etui staje się koniecznością, a jeżeli jest unikalne - wielką przyjemnością. 

Aby chronić nasz cenny komunikator, powinniśmy zadbać o odpowiedni dla niego case. Wybrane euti musi być w zgodzie z Twoim stylem, hobby, poczuciem humoru i wieloma innymi sprawami, które są ważne dla Ciebie. No i musi być idealnie dobrany do Twojego modelu telefonu. Jeżeli do tego będzie oryginalny i trwały, będziesz używać go z radością. A jak kupisz case niedrogi, to wymienisz go bez żalu na nowszy model lub od razu zamówisz kilka na „każdą porę dnia”. 

 

Przeszukaliśmy internet, przyjmując kilka założeń, aby wiedzieć czego dokładnie szukamy. Po pierwsze w sklepie musimy znaleźć futerał na absolutnie każdy model smartfona. Po drugie oczekiwaliśmy mnogości wariantów i rozsądnych cen. I tak oto trafiliśmy na stronę, która zaimponowała nam nie tylko obłędną liczbą wzorów, ale i różnorodną funkcjonalnością, rodzajem materiałów i naprawdę normalnymi cenami! Firma etuistudio.pl wychodzi na przeciw potrzebom tej grupy odbiorców, którzy marzą o „ubraniu” na telefon, którego nie będzie miał nikt inny. Firma wychodzi do klienta z propozycją zaprojektuj własne etui - i ta opcja jest dostępna dla każdego modelu telefonu i tabletu. Procedura jest bardzo prosta - Ty sam wybierasz dowolnie szablony, osobisty, oryginalny wzór, jak np. śmieszne zdjęcie, fragment wiersza, czy kosmiczną grafikę, następnie przesyłasz je do producenta i już za chwilę jesteś posiadaczem jedynego na świecie etui! Projektując case na swój smartfon możesz wybrać dowolny materiał, z jakiego ma być wykonany - silikon, gumę, plastik, metal, a nawet drewno! W ofercie znaleźliśmy także m.in. solidne etui pancerne wraz ze specjalną ochroną dla ekranów dotykowych. Co ważniejsze prawie każdy motyw euti jest dostępny dla najbardziej topowych modeli smartfonów - począwszy od wszystkich wersji iPhone, poprzez Samsung Galaxy, Sony Xperia, aż bardzo popularne ostatnio Xiaomi. Na stronie etusistudio.pl znajdziesz również case’y na modele niezwykle rzadko spotykane. Dodatkowo można dobrać od razu komplet - etui na telefon i pasujący do niego futerał na tabletu, czy iPada. 

 

Sklep internetowy etuistudio.pl oferuje bardzo szybką realizację zamówienia - zarówno w przypadku, kiedy Ty tworzysz projekt etui, jak i wtedy kiedy wybierasz gotowy.

Jeżeli wolisz zostać przy gotowych wzorach, może wybierzesz pluszaka w pralce, znanych aktorów ze środkowym palcem w górze lub po prostu nadgryzione jabłko Apple. W każdym razie jest w czym wybierać!

Tagi: etui, telefon
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 21 September

Na "Nord V" z San Francisco w samotny rejs dookoła świata wyruszył Andrzej Urbańczyk z zamiarem opłynięcia trasy w czasie 100 dni. Złe warunki meteorologiczne uniemożliwiły realizację zamiaru i rejs został przerwany.
czwartek, 21 września 1989
W odległości około 600 Mm od Azorów zatonął czteromasztowy bark "Pamir" (zbudowany w Hamburgu w 1905 r. z przeznaczeniem do przewozu towarów na trasę australijską i południowo-amerykańską); zginęło 80 młodych marynarzy.
sobota, 21 września 1957
Urodził się Marc Pajot, jeden z najsłynniejszych francuskich żeglarzy regatowych.
poniedziałek, 21 września 1953