TYP: a1

Sunreef 88 Double Deck - nowy katamaran od Sunreef Yachts

niedziela, 30 października 2016
Informacja prasowa
Stocznia Sunreef Yachts rozpoczęła budowę nowego super katamaranu żaglowego o długości 27 m.

Sunreef 88 Double Deck


Będąca liderem w konstrukcji luksusowych wielokadłubowców stocznia Sunreef Yachts podpisała już kontrakt na nową w pełni spersonalizowaną jednostkę Sunreef 88 Double Deck. Stworzony specjalnie na życzenie klienta koncept Sunreef 88 Double Deck jest przykładem wyśmienitego połączenia eleganckiej linii z osiągami oraz przestrzenią życiową sięgającą ponad 300 m2. Jedną z charakterystycznych cech łodzi będzie olbrzymi pokład słoneczny typu flybridge.

Serię Double Deck wprowadzono w 2010 roku wraz ze zwodowaniem jednostki Sunreef 102 Ipharra, będącej pierwszym na świecie żaglowym katamaranem double deck. Wszystkie jachty z serii Double Deck cechuje dodatkowe półpiętro – mezzanine – zlokalizowane na głównym pokładzie oraz specjalna, luksusowa kabina armatorska z panoramicznym widokiem.

Dostawa Sunreef 88 Double Deck planowana jest na połowę 2017 roku. Będzie to już szósty superjacht z rodziny Sunreef Yachts.

Sunreef 88 Double Deck

Tagi: jacht, Sunreef 88 Double Deck, katamaran, Sunreef Yachts, stocznia
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 23 June

Na jachcie "Svaap" do załogowych regat bermudzkich wystartował William Albert Robinson; na Bermudach żeglarz pożegnał przyjaciół i tylko z jednym bermudzkim chłopcem pożeglował przez Kanał Panamski na Galapagos, Tahiti, później Fidżi, Indonezję, Cieśninę
sobota, 23 czerwca 1928
Na jachcie o nazwie "Saoirse" wyruszył w załogowy rejs dookoła świata Irlandczyk O'Brien, pierwszy żeglarz, który żeglował wokół trzech przylądków Dobrej Nadziei, Leeuwin i Horn.
sobota, 23 czerwca 1923
Urodził się Czesław Czarnowski, doktor medycyny, profesor Uniwersytetu Stefana Batorego w Wilnie, wybitny artysta-marynista. Od 1899 r. kapitan jachtowy, członek dawnych jachtklubów w Nowogrodzie i Petersburgu, działacz Ligi Morskiej w Wilnie, od 1925 r.
sobota, 23 czerwca 1883