TYP: a1

Ryanair ogłasza rozkład lotów na lato 2017

poniedziałek, 19 września 2016
Informacja prasowa
Linie lotnicze Ryanair ogłosiły ogłosiły rozkład lotów na lato 2017 z Gdańska, Szczecina i Krakowa. Pojawią się nowe trasy – m. in. do Vaxjo Smaland, Wenecji, Porto, Pescary i na Kretę.

ryanair samolot
Fot. Ryanair.com


Rozkład lotów z Gdańska na lato 2017:
• 1 nowa trasa do Vaxjo Smaland (2 x tyg.)
• 5 nowości w sezonie letnim: Belfast (2 x tyg.), Mediolan Bergamo (3 x tyg.), Newcastle (2 x tyg.), Oslo Torp (6 x tyg.) oraz Warszawa lotnisko Chopina (3 x dziennie)

Rozkład lotów ze Szczecina na lato 2017:
• 1 nowa trasa krajowa do Warszawy (codziennie),
• 4 trasy łącznie tj: Dublin (2 x tygodniowo), Liverpool (2 x tygodniowo) i Londyn Stansted (codziennie)

Rozkład lotów z Krakowa na lato 2017:
• 5 nowych tras do Wenecji (2 x tyg.), Porto (2 x tyg.), Pescary (2 x tyg.), Lourdes (2 x tyg) oraz na Kretę (1 x tyg.)
• 3 nowości w sezonie letnim: Belfast (3 x tyg.), Bournemouth (2 x tyg.) oraz Oslo Torp (8 x tyg.) Więcej lotów do Eindhoven (4 x tyg.), Leeds Bradford (4 x tyg.) i Manchesteru (4 x tyg.)

„Prowadzone przez nas negocjacje z linią lotniczą Ryanair nie były może łatwe i najkrótsze, ale osiągnięte porozumienie zadowala obie strony, a co najważniejsze oznacza jeszcze więcej korzyści dla pasażerów krakowskiego lotniska. Wynegocjowaliśmy nie tylko nowe kierunki i wzmocnienie tych już obsługiwanych przez irlandzką linię lotniczą. Na najbliższe lata zabezpieczyliśmy także kontrakt z przewoźnikiem, który w Kraków Airport ma swoją bazę. Do krakowskiej bazy Ryanair dołączy trzeci samolot, który stacjonować tu będzie nie tylko zimą, jak miało to miejsce do tej pory, ale przez cały rok. Dodatkowa maszyna pozwoli nie tylko uruchomić kolejne kierunki, których w przyszłym roku będzie już łącznie 39, ale zapewni pasażerom możliwie najbardziej dogodne godziny" - mówił Radosław Włoszek, Prezes Zarządu Kraków Airport.
Tagi: loty, Ryanair, linie lotnicze
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 14 June

Zginął na morzu Kpt. Tadeusz Rożniewski.
wtorek, 14 czerwca 2005
W Rotterdamie odbywa się chrzest s/y "Łódka Bols".
sobota, 14 czerwca 2003
Z Gdańska wyrusza w rejs dookoła świata "Antica" Jerzego Wąsowicza.
niedziela, 14 czerwca 1998
Z portu Falmouth wyszedł w rejs mały kecz "Suahili" z Robinem Knox-Johnstonem na pokładzie; powrócił do tego samego portu 22.04.1969 r.; trasa rejsu wiodła dookoła świata z okrążeniem trzech przylądków: Horn, Leeuwin i Dobrej Nadziei.
piątek, 14 czerwca 1968