TYP: a1

Nowa kurtka na śródlądzie od Helly Hansen

poniedziałek, 7 maja 2018
Informacja prasowa

Jeśli pływać szybko, to tylko z Helly Hansen. 17 lipca 2017 r. Thomas Coville, ambasador marki, pobił rekord  świata w najszybszym przepłynięciu Atlantyku. Zajęło mu to cztery dni, 11 godzin, 10 minut i 23 sekundy. Podczas wyprawy Thomas Coville był w pełni wyposażony w odzież Helly Hansen. 

                               

Sprawdzone w zwycięskich rejsach innowacyjne rozwiązania Helly Hansen wprowadza również w lekką odzież przeznaczoną na śródlądzie. W sezonie wiosna/lato 2018 wielbiciele śródlądowego żeglowania z pewnością docenią urok i jakość najnowszych modeli kurtek  Helly Hansen Salt Jacket.

Kurtkę zdobi klasyczny, nawiązujący do norweskiej flagi motyw Helly Hansen, jaki nosiła załoga jachtu Berge Viking, która jako pierwsza norweska ekipa wzięła udział w rozgrywanych na dystansie dookoła Ziemi regatach Whitbread. Charakterystyczny pas jest dziś klasycznym marynistycznym motywem. Konstrukcja kurtki z dwuwarstwowego materiału HellyTech Performance gwarantuje komfort termiczny i ochronę przed wilgocią. Dzięki niezbędnym udogodnieniom, takim jak wysoki ochronny kołnierz i uszczelnione od wewnątrz mankiety, kurtka łączy w sobie najwyższą funkcjonalność i wyjątkowy styl

Pamiętajmy o uzupełnienie naszego wyposażenia o dobre spodnie żeglarskie   - tu polecamy uniwersalny model Helly Hansen HP Dynamic Pants.

 

Parametry kurtki:

  • Helly Tech® Performance
  • Wodoodporna, wiatroszczelna i oddychająca 
  • Dwuwarstwowa konstrukcja materiału 
  • W całości uszczelniona na szwach
  • Kołnierz wyściełany materiałem polarowym 
  • Elementy odblaskowe Solas
  • Mocne,  ponadczasowe wzornictwo
Tagi: Helly Hansen, odzież, kurtka
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 18 June

"Club Med" bije rekord trasy Kadyks - San Salvador z wynikiem 10 dni, 14 godzin, 54 minuty, 43 sekundy (15,3 w). Poprzedni rekord należał do katamarana "Jet Services V" Serge Madeca.
niedziela, 18 czerwca 2000
rozpoczęły się 6. etapowe regaty, w których startowało 81 jachtów, 163 żeglarzy. W klasie Finn wygrał Czesław Marchaj, a sędzią regat był Bolesław Kowalski.
piątek, 18 czerwca 1954
Na łodzi o długości 9 m nazwanej "Great Western" amerykański rybak Howard Blackburn, wcześniej pozbawiony palców u rąk, wyruszył w samotny rejs z Gloucester w Stanach Zjednoczonych; dotarł do Gloucester w Anglii po 61 dniach żeglugi.
niedziela, 18 czerwca 1899