TYP: a1

Kolekcja Elements od Helly Hansen

czwartek, 29 marca 2018
Informacja prasowa

Minimalistyczna forma, prosty design oraz najwyższej jakości materiały – takie są cechy charakterystyczne najnowszej miejskiej kolekcji Elements norweskiej marki Helly Hansen. Jednak to, co najważniejsze w tym sezonie to pojawiające się elementy filozofii Japonii w projektach: ziemi, wody, ognia, wiatru i próżni.

Kolekcja odzieży miejskiej na sezon wiosna/lato 2018 to połączenie japońskiej filozofii z norweskim stylem. Pięć elementów kraju kwitnącej wiśni przewija się w materiałach, konstrukcji ora detalach każdego produktu. Projektanci Helly Hansen nie zapomnieli przy tym o praktycznych funkcjach kolekcji, z której przecież słynie każda linia brandu. To wszystko zaowocowało powstaniem stylowej, a jednocześnie wygodnej, miejskiej linii Elements.

Ciekawą propozycją na najbliższy sezon jest nowa linia kurtek przeciwdeszczowych. Dzięki prostej konstrukcji, minimalistycznym wykończeniom i trosce o detale sprawdzą się podczas wielu różnych okazji. Lekka, a przede wszystkim szybkoschnąca konstrukcja zapewnia komfort nawet w najtrudniejszych warunkach miejskich. Kurtki są wykonane ze specjalnego materiału Helly Tech® Protection, który chroni przed deszczemi wiatrem.

Tagi: Helly Hansen, odzież, kurtka
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 6 May

Z Gdańska do Odessy wypływa "Velet" pod dowództwem Henryka Wolskiego.
sobota, 6 maja 2006
Wcielenie ORP "Iskra" do służby w Marynarce Wojennej.
niedziela, 6 maja 1928
W Berlinie umiera Aleksander von Humboldt, przyrodnik, podróżnik i geograf niemiecki, m.in. organizator wyprawy badawczej do Ameryki Środkowej i Południowej (1799-1804), członek honorowy Towarzystwa Przyjaciół Nauk w Warszawie.
piątek, 6 maja 1859