TYP: a1

Kolekcja Elements od Helly Hansen

czwartek, 29 marca 2018
Informacja prasowa

Minimalistyczna forma, prosty design oraz najwyższej jakości materiały – takie są cechy charakterystyczne najnowszej miejskiej kolekcji Elements norweskiej marki Helly Hansen. Jednak to, co najważniejsze w tym sezonie to pojawiające się elementy filozofii Japonii w projektach: ziemi, wody, ognia, wiatru i próżni.

Kolekcja odzieży miejskiej na sezon wiosna/lato 2018 to połączenie japońskiej filozofii z norweskim stylem. Pięć elementów kraju kwitnącej wiśni przewija się w materiałach, konstrukcji ora detalach każdego produktu. Projektanci Helly Hansen nie zapomnieli przy tym o praktycznych funkcjach kolekcji, z której przecież słynie każda linia brandu. To wszystko zaowocowało powstaniem stylowej, a jednocześnie wygodnej, miejskiej linii Elements.

Ciekawą propozycją na najbliższy sezon jest nowa linia kurtek przeciwdeszczowych. Dzięki prostej konstrukcji, minimalistycznym wykończeniom i trosce o detale sprawdzą się podczas wielu różnych okazji. Lekka, a przede wszystkim szybkoschnąca konstrukcja zapewnia komfort nawet w najtrudniejszych warunkach miejskich. Kurtki są wykonane ze specjalnego materiału Helly Tech® Protection, który chroni przed deszczemi wiatrem.

Tagi: Helly Hansen, odzież, kurtka
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 5 lipca

Do Odessy dopływa z Gdańska "Velet" pod dowództwem Henryka Wolskiego.
środa, 5 lipca 2006
W Gdańsku rozpoczęła się kolejna edycja Operacji Żagiel, święto żagli i regaty organizowane przez The International Sail Training Association.
środa, 5 lipca 2000
W Gdańsku na Motławie gościł jeden z największych żeglarzy świata Eric Tabarly na pokładzie "Pen Duick II".
sobota, 5 lipca 1997
Zmarł Józef Marczewski, wieloletni działacz żeglarski, członek honorowy PZŻ.
niedziela, 5 lipca 1992
Powrócił z rejsu dookoła świata jacht "Tropiciel" z Kpt. Ryszardem Wabikiem.
sobota, 5 lipca 1986
Samotny rejs przez Cieśniny Duńskie na "Eurosie" odbył Aleksander Kaszowski; w czasie rejsu przebyto 800 mil w ciągu 10 dni.
poniedziałek, 5 lipca 1971
Alec Rose powrócił do Portsmouth po rejsie dookoła świata na s/y "Lively Lady".
piątek, 5 lipca 1968
Na jachcie "Thetys" w Nowym Jorku zakończył rejs Krzysztof Grabowski (start z Tangeru 12 kwietnia); był to pierwszy powojenny atlantycki rejs polskiego żeglarza.
niedziela, 5 lipca 1959
Urodził się Andrzej Zawieja, olimpijczyk w klasie Finn (1968 r.), wielokrotny mistrz Polski w tej klasie, trener żeglarski.
piątek, 5 lipca 1940