TYP: a1

Kilka nowych informacji w sprawie A.N.A Charter.

piątek, 16 marca 2012
Redakcja

Co pewien czas kontaktujemy się z rzeczniczką Prokuratury Okręgowej w Krakowie Bogusławą Marcinkowską, aby dowiedzieć się na jakim etapie znajduje się dochodzenie prokuratorskie w sprawie A.N.A. Charter.

I oto kilka informacji jakie udało nam się od Pani prokurator uzyskać: poszkodowanych jest 119 osób, prokuratura postawiła po 86 zarzutów, zarówno byłemu prezesowi Robertowi L. który przyznał się do winy, jak i Piotrowi W. który do winy się nie przyznaje. Suma wyłudzonych od poszkodowanych pieniędzy, to według Prokuratury, ponad 400 tys. złotych. Kiedy sprawa trafi z Prokuratury na salę sądową, jeszcze nie wiadomo.

 

 

TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 5 March

Na wodach San Diego tonie "One Australia" Johna Bertranda stając się pierwszym jachtem zatopionym podczas regat o Puchar Ameryki.
niedziela, 5 marca 1995
Wodowanie w Bilbao szkunera "Juan Sebastian de Elcano".
sobota, 5 marca 1927
Urodził się Zdzisław Michalski, generał brygady, jachtowy kapitan żeglugi wielkiej; pierwsze uprawnienia żeglarskie zdobył w oflagu, gdzie przebywał jako oficer kampanii wrześniowej. W latach 1964-1969 pływał jako zastępca kapitana na "Zawiszy Czarnym". W
wtorek, 5 marca 1912