TYP: a1

Helly Hansen na deszczowe żeglowanie

środa, 10 sierpnia 2016
Informacja prasowa
Żeglowanie może być przyjemne nawet w deszczu i chłodzie – ale tylko wtedy, gdy nasza odzież zapewni nam ochronę przed złą pogodą.



Ważne, aby pamiętać o zasadzie trzech warstw odzieży – zewnętrzna to ochrona przed wodą i wiatrem, wewnętrzna to izolacja i ciepło i wreszcie bielizna termo aktywna – odprowadzanie potu od skóry. Znakomitym zestawem dwóch pierwszych warstw będą kurtka żeglarska Helly Hanen Salt Power Jacket i kurtka wewnętrzna Crew Midlayer Jacket.


Salt Power Jacket to kurtka, której każdy detal jest przemyślany i praktyczny. Polarowy kołnierz, regulowany kaptur, odblaski Solas, wyłożone polarem kieszenie na zziębnięte dłonie to tylko niektóre z małych a bardzo przydatnych funkcji kurtki. Stylistyka kurtki to modny w tym sezonie powrót do klasycznych, dużych nadruków z lat 80-tych.



Crew Midlayer Jacket to bestseller w ofercie Helly Hansen. Lekka, miękka i elastyczna kurtka sprawdza się jako bluza – ale jest również znakomitą samodzielną kurtką przy dobrej pogodzie na łódce – czy wypadzie do miasta.
Obie kurtki dostępne są w wersji męskiej, damskiej oraz w wersji dla dzieci!

Więcej informacji o produktach Helly Hansen na www.hellyhansen.com


Tagi: helly hansen, odzież, kurtka, pogoda
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 26 September

Jarosław Kaczorowski na "Allianz PL" uzyskuje kwalifikacje do regat Mini Transat.
wtorek, 26 września 2006
Urodził się Wojciech Kaliski, znany polski żeglarz morski, kapitan katamarana "Almatur II" i trimarana "Insgraf".
środa, 26 września 1956
Do Plymouth, po ponad dwuletniej podróży powraca "Golden Hind" (portugalski statek o nazwie "Pelikan", przebudowany w Plymouth i wcielony do floty Royal Navy), okręt Sir Francisa Drake'a.
poniedziałek, 26 września 1580