TYP: a1

SSI pokaże proporczyki podsalingowe

piątek, 7 marca 2014
Jerzy Kuliński
Jerzy Kuliński zachęca do przesyłania na adres kulinski@rsi.pl plików graficznych przedstawiających proporczyki podsalingowe. Oto co możemy przeczytać w Subiektywnym Serwisie Informacyjnym:

Pomysł niezbyt oryginalny, ale prezentacja proporczyków podsalingowych może okazać się zarówno interesują, jak i inspirującą. Taka myśl mnie naszła w okresie, kiedy wszyscy stali współpracownicy SSI (oprócz Tadeusza Lisa, Andrzeja Colonela Remiszewskiego i Zbigniewa Klimczaka) popadli w stan okresowego mam nadzieję odrętwienia. Czyżby wiosenne osłabienie?

A więc tak: przysyłajcie mi wizerunki (grafiki) proporczyków w formacie "jpg" (tylko!). Do tego nazwy właścicieli, czyli nazwy klubów lub personalia armatorów (imię i nazwisko). No i koniecznie - nazwy portów macierzystych.

Zaczniemy od nowego proporczyka SAJ, którego premiera odbędzie się na Walnym Zgromadzeniu SAJ - 8 marca 2014.

Żyjcie wiecznie!
Don Jorge

Źródło: kulinski.navsim.pl

TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 27 June

Karol Jabłoński podpisuje kontrakt z niemieckim zespołem na prowadzenie ekipy niemieckiej w 33. edycji Pucharu Ameryki.
środa, 27 czerwca 2007
Zakończył II regaty OSTAR Kpt. K. Jaworski na s/y "Spaniel II", zwycięzca w punktacji jachtów jednokadłubowych i szósty w klasyfikacji generalnej.
piątek, 27 czerwca 1980
Urodził się Adam Jasser, jachtowy kapitan żeglugi wielkiej, założyciel kilku klubów żeglarskich, inicjator powołania "Bractwa Żelaznej Szekli", magazynu telewizyjnego "Messa", "Mazurskiej Operacji Żagiel", "Szkoły pod Żaglami" i wielu innych przedsięwzięć
niedziela, 27 czerwca 1937
Joshua Slocum na s/y "Spray" zamyka w Newport wokółziemską pętlę; był to pierwszy w historii żeglarstwa samotny rejs dookoła świata.
poniedziałek, 27 czerwca 1898