Plan Nowego Basenu Rybackiego w Kołobrzegu

poniedziałek, 21 grudnia 2015
kulinski.navsim.pl
Za zgodą Jerzego Kulińskiego. Źródło: www.kulinski.navsim.pl.

W ślad za niedawnym (9 grudnia) foto-meldunkiem Izydora Węcławowicza, dostarczam wszystkim zainteresowanym planik Nowego Basenu Rybackiego w Kołobrzegu. Do tego - nowy generalny plan portu Kołobrzeg z naniesioną lokalizacja owej inwestycji. Możecie sobie to wszystko wydrukować i oblaminować lub/i wkleić do locyjki "POLSKIE PORTY OTWARTEGO MORZA".

Nowy basen zbudowała prywatna firma robót hydrotechnicznych "HYDROBUD - Adam Dzik" z Ustronia Morskiego. Pochwalam. Stanowiska cumowania "kutrów" między wytykami - bardzo wygodne :-))) Basen jest super. Standard ponadeuropejski!

Planik nowego basenu (oficjalnie - rybackiego) sporządziłem przy wydatnej pomocy Naszego Człowieka w Kołobrzegu - Izydora. Bardzo, bardzo dziękuję!

Kołobrzeg dostał wielka szansę - oby potrafił ją wykorzystać!

Mam nadzieję, że obrazki się Wam spodobają :-)

Żyjcie wiecznie!
Don Jorge
Don Jorge,

Obfotografowałem całość mniej więcej. Fotografując zagapiłem się i nie zrobiłem fotki przyłącza w ścianie sanitariatu jednego i drugiego dla odbioru fekalii. Budynek sanitarno-bosmański (jeśli dobrze pamiętam) ma podwójne przyłącze fi 30 - kielich PCV od strony Kanału Drzewnego, a połudn. wschodni sanitariat pojedyncze oczywiście od strony basenu. Przy powiększeniu widać białe kolanko (jeszcze nie ukradli) na ceglanej wstawce ściany.

Żyj zdrowo i długo!
Izydor


P.S. Żaluzję (roletę) w stacji paliw od strony południowej już chamy uszkodzili. Do czasu objęcia monitoringiem pilnuje wykonawca po tym zdarzeniu. Basen i wyposażenie wygląda pięknie. Wszędzie są zamki elektroniczne do wejść w budynkach i na pomosty z "Y" pomościkami. Travelift do jachtów (na kołach pneumatycznych) na razie leży na kei w kącie nie zmontowany - kolor niebieski.
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 15 June

W Sztokholmie otwarto Muzeum Okrętu "Vasa".
piątek, 15 czerwca 1990
Alfred Johnson, rybak nowofunlandzki na swojej dory o długości 5 m o nazwie "Centennial" wyruszył z Gloucester w pierwszy samotny rejs przez Atlantyk; dotarł do Liverpoolu 17 sierpnia tego roku.
czwartek, 15 czerwca 1876