TYP: a1

Nowości w klasie D-One i Nautica 450

niedziela, 8 kwietnia 2012
Informacja prasowa
Chcemy z radością poinformować, że wszystkie nowe jachty Nautica 450 są obecnie produkowane w firmie Devoti Sailing. Mamy nadzieję, że współpraca Nautica Boats i Devoti Sailing wpłynie pozytywnie na klasę nie tylko w Polsce, ale i w Europie.

Devoti Sailing jest firmą znaną z wysokiej jakości produktów. To właśnie w zakładzie produkcyjnym Devoti Sailing, zlokalizowanym pod Wrocławiem, produkowane są olimpijskie kadłuby klasy Finn oraz bardzo popularna na całym świecie klasa Melges 24. Najnowszym dzieckiem Devoti Sailing jest jacht D-One, z którym Nautica 450 będzie dzieliła niektóre regaty w Europie.

Już w dniach 16-17 czerwca, w Poznaniu odbędą się pierwsze regaty klasy D-One w Polsce. Dlatego chcielibyśmy poinformować, że istnieje możliwość wyczarterowania jachtu D1 na regaty na Jeziorze Kierskim. Koszt takiego czarteru to 660 zł brutto. Opłata ta zawiera transport łodzi z/na regaty, dwa dni regat oraz jeden dzień treningu (piątek 15.06.2012).

Jeśli chcielibyście wziąć udział w tym wydarzeniu prosimy o zgłoszenia mailowe do 15.05.2012. na adres info@nauticaboats.pl

Więcej informacji o produktach Devoti Sailing można znaleźć na stronie: www.devotisailing.com.
Informacje o klasie D-One w Polsce: www.d-one.sails.pl.
Informacje o klasie Nautica 450: www.nauticaboats.pl.
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 1 June

W regatach Rolex Transatlantic Challenge wygrywa "Mari Cha IV".
środa, 1 czerwca 2005
Na starcie regat AZAB 83 stanął Jerzy Rakowicz na jachcie "Alices Mirror"; zajął 2 miejsce na mecie w Falmouth, a pierwsze w swojej klasie.
środa, 1 czerwca 1983
W Gdańsku odbył się chrzest "Pogorii".
niedziela, 1 czerwca 1980
Start do III Transatlantyckich Regat Samotnych Żeglarzy; tym razem wystartowało 35 zawodników. Regaty wygrał Geoffrey Williams na "Sir Thomas Lipton".
sobota, 1 czerwca 1968
Na małym jachcie "Tinkerbelle" Robert Manry rozpoczął samotny rejs z Falmouth w Stanach Zjednoczonych do Falmouth w Anglii.
wtorek, 1 czerwca 1965
Rozpoczęcie rejsu s/y "Amethyst" ze Stanleyem Jabłońskim przez Atlantyk.
sobota, 1 czerwca 1963
W Auckland kończy się rejs Erwina Webera na s/y "Farys", pierwszy samotny rejs polskiego żeglarza.
środa, 1 czerwca 1938
Na "New Bedford" z portu Chatham rozpoczęli przeprawę przez Atlantyk Thomas Crapo wraz z żoną; 22 lipca wylądowali w Newlyn w Wielkiej Brytanii.
piątek, 1 czerwca 1877