TYP: a1

Nowości w klasie D-One i Nautica 450

niedziela, 8 kwietnia 2012
Informacja prasowa
Chcemy z radością poinformować, że wszystkie nowe jachty Nautica 450 są obecnie produkowane w firmie Devoti Sailing. Mamy nadzieję, że współpraca Nautica Boats i Devoti Sailing wpłynie pozytywnie na klasę nie tylko w Polsce, ale i w Europie.

Devoti Sailing jest firmą znaną z wysokiej jakości produktów. To właśnie w zakładzie produkcyjnym Devoti Sailing, zlokalizowanym pod Wrocławiem, produkowane są olimpijskie kadłuby klasy Finn oraz bardzo popularna na całym świecie klasa Melges 24. Najnowszym dzieckiem Devoti Sailing jest jacht D-One, z którym Nautica 450 będzie dzieliła niektóre regaty w Europie.

Już w dniach 16-17 czerwca, w Poznaniu odbędą się pierwsze regaty klasy D-One w Polsce. Dlatego chcielibyśmy poinformować, że istnieje możliwość wyczarterowania jachtu D1 na regaty na Jeziorze Kierskim. Koszt takiego czarteru to 660 zł brutto. Opłata ta zawiera transport łodzi z/na regaty, dwa dni regat oraz jeden dzień treningu (piątek 15.06.2012).

Jeśli chcielibyście wziąć udział w tym wydarzeniu prosimy o zgłoszenia mailowe do 15.05.2012. na adres info@nauticaboats.pl

Więcej informacji o produktach Devoti Sailing można znaleźć na stronie: www.devotisailing.com.
Informacje o klasie D-One w Polsce: www.d-one.sails.pl.
Informacje o klasie Nautica 450: www.nauticaboats.pl.
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 5 March

Na wodach San Diego tonie "One Australia" Johna Bertranda stając się pierwszym jachtem zatopionym podczas regat o Puchar Ameryki.
niedziela, 5 marca 1995
Wodowanie w Bilbao szkunera "Juan Sebastian de Elcano".
sobota, 5 marca 1927
Urodził się Zdzisław Michalski, generał brygady, jachtowy kapitan żeglugi wielkiej; pierwsze uprawnienia żeglarskie zdobył w oflagu, gdzie przebywał jako oficer kampanii wrześniowej. W latach 1964-1969 pływał jako zastępca kapitana na "Zawiszy Czarnym". W
wtorek, 5 marca 1912