TYP: a1

Doroczne spotkanie Międzynarodowego Stowarzyszenia Klasy Micro

wtorek, 29 listopada 2011
Adriana Konarzewska
Doroczne spotkanie Międzynarodowego Stowarzyszenia Klasy Micro (IMCCA) odbyło się w minioną sobotę (27.11.2011) w klubie z UYCT w Gmunden Austria gdzie zostaną rozegrane Mistrzostwa Świata Micro w roku 2012.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele klasy Micro z 7 krajów. Obecni byli przedstawiciele z Belgii, Francji, Holandii, Austrii, Rosji, Niemiec oraz z Polski. Polskę na zebraniu reprezentowali: Marcin Celmerowski, Robert Janiszewski oraz Adriana Konarzewska. Podczas zebrania został podsumowany sezon 2011 omówiono organizację mistrzostw świata, które zostały w zakończonym sezonie rozegrane na Łotwie. Został przestawiony i zaakceptowany przez zebranych kalendarz Euro Micro na roku 2012.

Zebranym zostały przedstawione propozycje organizacji Mistrzostw Świata w kolejnych latach. Po przeanalizowaniu propozycji zebrani postanowili w roku 2013 organizację Mistrzostwa Świata przyznać Polsce, a w roku 2014 zawodnicy pojadą do Sankt Petersburga (Rosja). Po przerwie na lunch uczestnicy spotkania zapoznali się z infrastrukturą portu oraz klubu gdzie zostaną rozegrane Mistrzostwa Świata 2012.

Po wycieczce zebranie delegatów zostało wznowione. Na popołudniowej części spotkania zostały omówione i zaakceptowane zmiany w przepisach klasy Micro, które będą obowiązywać w latach 2013 – 2016.
TYP: a3
0 0
Komentarze