TYP: a1

Jak wybrać dobry nocleg?

wtorek, 6 grudnia 2016
Artykuł sponsorowany

Wyjeżdżając do obcego miasta, najczęściej wcześniej rezerwujemy nocleg, czy pokój w hotelu. To samo tyczy się wszelkich delegacji czy wyjazdów szkoleniowych. W przypadku wyjazdów firmowych, przy ich organizacji ważne jest, aby wybrany przez nas hotel dysponował salą szkoleniową, czy też salą konferencyjną.

Przykładowo, jadąc z pracownikami do Łodzi, warto zadbać o to, aby wybrany przez nas hotel w Łodzi oferował możliwość organizacji konferencji. Wiele hoteli posiada dodatkowo sale szkoleniowe. Łódź jest miastem, które wciąż się rozwija, a co za tym idzie, również oferta hoteli staje się coraz szersza.


Dobra organizacja to podstawa


Organizując jakikolwiek wyjazd, warto wcześniej zadbać o wszystkie szczegóły. Wcześniej zarezerwować pokój w hotelu czy przygotować szczegółowy plan zwiedzania danego miasta. Wybierając hotel, warto o wiele wcześniej porównać oferty wielu miejsc. Często w przypadku wcześniejszych rezerwacji, hotele oferują bardzo atrakcyjne zniżki, dzięki którym można sporo zaoszczędzić. Warto również zapoznać się ze specyfiką programów lojalnościowych. Coraz więcej hoteli, nie tylko tych największych, sieciowych, oferuje możliwość przystąpienia do programów lojalnościowych. Jest to bardzo atrakcyjne rozwiązanie dla osób, które często podróżują.


Hotel, noclegownia czy apartament?


Baza noclegów w Łodzi jest bardzo rozbudowana. Do wyboru mamy ogrom ofert – od zwykłych noclegowni, gdzie płacimy za pojedyncze łóżko, poprzez apartamenty do wynajęcia,często od prywatnych firm, aż po wiele hoteli w Łodzi, które oferują nie tylko tradycyjny nocleg ze śniadaniem, ale także inne udogodnienia, takie jak np. zniżki na skorzystanie z oferty hotelowego spa. Właściwy wybór zależy głównie od celu, w jakim odwiedzamy to piękne miasto. Jeżeli jesteśmy tylko przejazdem, nie warto inwestować w drogi apartament w najwyższym, hotelowym standardzie, jeżeli jednak organizujemy w Łodzi spotkanie biznesowe z ważnymi kontrahentami to standard hotelu już gra bardzo ważną rolę.


Podsumowując – wybranie odpowiedniego noclegu może nie być tak łatwe jak początkowo się wydaje. Warto o to zadbać z odpowiednim wyprzedzeniem, aby nie organizować wszystkiego na ostatnią chwilę.

 

Tagi: nocleg, Łódź, hotel
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 17 June

Początek samotnej żeglugi Krzysztofa Baranowskiego w rejsie dookoła świata na s/y "Polonez" od Newport do Plymouth (25.05.1973 r.). Etap od Plymouth do Newport (17.07.1972 r.) był udziałem w Regatach Samotnych Żeglarzy, które Kapitan Krzysztof Baranowski
sobota, 17 czerwca 1972
Z Plymouth do Newport startują III regaty OSTAR z udziałem Krzysztofa Baranowskiego na s/y "Polonez", Teresy Remiszewskiej na s/y "Komodor" i Zbigniewa Puchalskiego na s/y "Miranda". Regaty wygrał Alain Colas na "Pen Duick IV".
sobota, 17 czerwca 1972