TYP: a1

Uwaga - ciekawy konkurs!

środa, 12 lipca 2017
Monika Frenkiel

Uwaga! Uwaga! Małe kotki i sami wiecie co :)

Mamy dla Was wakacyjny konkurs organizowany razem z firma Unimil. Do wygrania są zestawy różnych czasoumilaczy od Unimila, więc warto się postarać :)

Od razu uprzedzamy, że konkurs będzie miał cztery odsłony - czyli można będzie wygrać aż 4 razy.

[t]Nasze nagrody[/t]

Aby wygrać jeden z czterech przedstawionych na zdjęciu zestawów, należy przysłać nam:

- zaśpiewaną znaną szantę (może być film, może być tylko wersja audio), ale taką, w której znajduje się trochę niegrzecznej treści ;-)

- ewentualnie można stworzyć taka szantę samemu (wystarczy tekst, nie musicie komponować muzyki) – i przysłać nam tekst.

Zgłoszenia należy nadsyłać na adres mailowy: Monika.Frenkiel@tawernaskipperow.pl do dnia 25 lipca 2017.

Wygrywa to, co najbardziej spodoba się zespołowi redakcyjnemu. Wygrane utwory będziemy publikować na naszym profilu na FB z podaniem autora, więc jeśli ktoś z Was sobie tego nie życzy, niech sobie wymyśli pseudonim artystyczny :)

Druga edycja konkursu już za 2 tygodnie. 

Miłej zabawy!

Tagi: konkurs, szanty
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 22 September

Zmarł Dariusz Bogucki, konstruktor statków i jachtu "Gedania", kapitan jachtowy, uczestnik wielu wypraw oceanicznych i polarnych, pod żaglami opłynął Horn i dotarł za oba kręgi polarne. Był również znanym publicystą i pisarzem; m.in. autorem książek - "Is
niedziela, 22 września 2002
Na jachcie "Neo Vent" z Trinite-sur-Mer drogą na zachód wyruszył w okołoziemski rejs Pierre Auboiroux; podróż zakończył 29.08.1966 r., a trasa wiodła przez Atlantyk, Panamę, Markizy, Cieśninę Torresa, Indie, Suez i Saint Tropez.
wtorek, 22 września 1964
Zagłada żaglowca "Teaping"; zbudowany w 1863 r., był jednym z pierwszych kliprów kompozytowych, regularnie brał udział w Tea Races (1856-1871).
piątek, 22 września 1871