TYP: a1

XI regaty u puchar Związku Banków Polskich coraz bliżej

poniedziałek, 2 września 2013
Informacja prasowa
Regaty o puchar związku banków polskich są jedną z wielu cyklicznych imprez sportowych, która odbywa się jesienią każdego roku w ramach wydarzeń Akademii Sportu Klubu Bankowca. Impreza dedykowana jest pracownikom sektora bankowo – finansowego ale również wszystkim firmom współpracującym ze środowiskiem bankowym oraz towarzystwom ubezpieczeniowym. Regaty odbędą się w dniach 27-29 września 2013 r. nad jeziorem Jeziorak.

Aby zgłosić załogę wystarczy wypełnić formularz a następnie odesłać go na adres agnieszka.narewska@vmgevents.pl, załączając dowód wpłaty. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 13 września 2013 r. do godz. 15:00. Wszystkich, którzy pojawią się już w piątek 27 września, zachęcamy do treningów na jachtach Omega Standard, które będą dostępne od godz. 15:00. Zapisy już wkrótce. Oficjalne otwarcie regat nastąpi w piątkowy wieczór, a naszych żeglarzy przywita Dominik Życki - żeglarz sportowy, mistrza świata.

Więcej informacji akademiasportu.klubbankowca.pl. Zachęcamy również do odwiedzenia FB Akademii Sportu Klubu Bankowca: https://www.facebook.com/KlubBankowcaZBP. Pod tymi adresami znajdziecie Państwo najświeższe informacje.
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 24 May

W Southampton zakończyła się 7 edycja Whitbread Race; zwycięża "Ef Language".
niedziela, 24 maja 1998
Urodził się Zygmunt Choreń, kapitan jachtowy, regatowiec morski, uczestnik rejsu na "Otago" w regatach Whitbread Race i przede wszystkim projektant żaglowców; m.in. zaprojektował żaglowce "Pogoria", "Iskra", "Dar Młodzieży", "Kaliakra", "Oceania", "Gwarek
sobota, 24 maja 1941