TYP: a1

Warszawski Salon Jachtowy, 22-25 października 2020, PTAK WARSAW EXPO

poniedziałek, 14 września 2020
Informacja prasowa

Warszawski Salon Jachtowy to targi żeglarskie oraz sportów wodnych dla profesjonalistów i pasjonatów. Odbedą się w dniach 22-25 października 2020 w PTAK Warsaw Expo. 

Podczas czterech dni wydarzenia, w formie kompleksowego przeglądu rynku, swoją ofertę zaprezentują producenci i dystrybutorzy jachtów żaglowych i motorowych, łodzi sportowych, kajaków, rowerów i skuterów wodnych, łodzi wędkarskich, house-boatów, pontonów, sprzętu asekuracyjnego i ratowniczego, przyczep podłodziowych i lawet, a także odzieży żeglarskiej, elektroniki i nawigacji.   

Prócz producentów i dealerów swoją obecność potwierdziły również firmy oferujące czartery jachtów i łodzi, a także dostawcy usług, ubezpieczeń i leasingu. Wszystkich miłośników nurkowania serdecznie zapraszamy do strefy przygotowanej specjalnie dla nich, gdzie czekać będzie sprzęt nurkowy, oferta wypraw nurkowych i szkół nurkowania.

 

Po raz pierwszy w trakcie Warszawskiego Salonu jachtowego oferujemy DZIEŃ BRANŻOWY - pierwszy dzień targów, 22 października, przygotowany z myślą o wystawcach i odwiedzających wydarzenie profesjonalistach. Jest to typowy dzień biznesowo-kontraktacyjny, właśnie taki, jakiego do tej pory brakowało na polskich wydarzeniach branżowych, a który jest standardem liderów globalnych targów. Dzień Branżowy jest niedostępny dla ogółu zwiedzających i wymaga rejestracji. Rozwijamy naszą wystawę o profesjonalnie przygotowany segment B2B! 

Zapraszamy na pokład https://warszawskisalonjachtowy.pl/ 

Dzień Branżowy https://warszawskisalonjachtowy.pl/dzien-branzowy/ 

 

Tagi: targi, Warszawski Salon Targowy
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 9 June

W Kilonii kończy się 8. edycja regat Volvo Ocean Race.
niedziela, 9 czerwca 2002
Wystartował, z dwudniowym opóźnieniem, s/y "Barnim" z Kapitanem Jerzym Rakowiczem do regat AZAB 1975; ostateczny wynik w regatach - 24 miejsce.
poniedziałek, 9 czerwca 1975
Konstanty Maciejewicz oficjalnie kończy służbę na "Darze Pomorza".
czwartek, 9 czerwca 1938
Urodził się Marian Mokwa - malarz marynista.
niedziela, 9 czerwca 1889