TYP: a1

Warszawski Festiwal Szantowy - PORT WOLA 2014

poniedziałek, 14 kwietnia 2014
Informacja prasowa
Ośrodek Kultury im. Stefana Żeromskiego wspólnie z Klubem Żeglarskim Przechyły zapraszają na Warszawski Festiwal Szantowy - PORT WOLA 2014. Impreza odbędzie się 7 czerwca w Amfiteatrze, w Parku Sowińskiego.Festiwal będzie miał formę konkursu dla młodych wykonawców oraz występu gwiazdy muzyki szantowej. Adresatami festiwalu są ludzie w każdym wieku, zarówno szerokie grono żeglarzy jak i fanów muzyki folkowej,rockowej, irlandzkiej, turystycznej, poezji śpiewanej oraz innych gatunków, z których czerpią pieśni żeglarskie. Jest to największe tego typu wydarzenie sceny szantowej w Warszawie.

Warszawski Festiwal Szantowy - PORT WOLA 2014 jest szansą dla młodych talentów sceny szantowej, amatorów poszukujących doświaczenia scenicznego oraz wszytkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił w repertuarze muzyki żeglarskiej, aby zagrać na scenie i wystąpić przed publicznością w towarzystwie prawdziwych gwiazd tych klimatów!

Portal Tawerna Skipperów jest patronem medialnym tego wydarzenia. Będziemy informować o szczegółach festiwalu.

Więcej informacji na stronie www.przechyly.pl/festiwal

TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 17 June

Początek samotnej żeglugi Krzysztofa Baranowskiego w rejsie dookoła świata na s/y "Polonez" od Newport do Plymouth (25.05.1973 r.). Etap od Plymouth do Newport (17.07.1972 r.) był udziałem w Regatach Samotnych Żeglarzy, które Kapitan Krzysztof Baranowski
sobota, 17 czerwca 1972
Z Plymouth do Newport startują III regaty OSTAR z udziałem Krzysztofa Baranowskiego na s/y "Polonez", Teresy Remiszewskiej na s/y "Komodor" i Zbigniewa Puchalskiego na s/y "Miranda". Regaty wygrał Alain Colas na "Pen Duick IV".
sobota, 17 czerwca 1972