TYP: a1

Spotkanie z podróżnikiem Tomaszem Nowotarskim w Krośnie

środa, 14 marca 2012
Informacja prasowa
„Morskie podróże żaglowcem S/Y Fryderyk Chopin” – taki tytuł będzie miało spotkanie z udziałem Tomasza Nowotarskiego, które odbędzie się już w najbliższy piątek (16 marca) o godz. 18.00 w Krośnie.

Tomasz Nowotarski to podróżnik i uczestnik dalekomorskich wypraw żaglowcem Fryderyk Chopin. To także autor licznych reportaży i książek o tematyce podróżniczej. Między rejsami stara się wracać do swojego rodzinnego miasta: Krosna, by dzielić się swoją pasją podróżniczą. Doskonałą okazją do wysłuchania morskich opowieści będzie spotkanie, które odbędzie się w piątek, 16 marca w Krośnie.

Od godz. 18.00 nowo otwarte biuro Grupy Why Not TRAVEL (ul. Piłsudskiego 1) gościć będzie samego podróżnika oraz wszystkie osoby zafascynowane żeglowaniem i odkrywaniem nieznanych lądów.

Dla uczestników spotkania przewidziano rabaty na skorzystanie z oferty portalu whynotfly.pl. Dodatkowo wśród gości zorganizowany zostanie konkurs, w którym nagrodą będzie najnowsza książka Tomasza Nowotarskiego „Upragniony Port ” wraz z autografem podróżnika.
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 23 September

W Southamton wystartowała kolejna (ósma) edycja załogowych regat dookoła świata, tym razem pod nazwą The Volvo Ocean Race Round the World.
niedziela, 23 września 2001
W Łebie zakończył okołoziemski rejs Kapitan Krzysztof Baranowski na s/y "Lady B" (ex "Wojewoda Pomorski"); Kapitan Krzysztof Baranowski stał się tym samym pierwszym Polakiem, który dwukrotnie samotnie okrążył kulę ziemską pod żaglami.
sobota, 23 września 2000
Odbył się chrzest "Daru Przemyśla", na którym Henryk Jaskuła opłynął kulę ziemską w rejsie non stop.
czwartek, 23 września 1976
W Olsztynie powołano do życia oddział Yacht Klubu Polski.
poniedziałek, 23 września 1946
Sejm uchwalił ustawę o budowie portu w Gdyni.
sobota, 23 września 1922