TYP: a1

Spotkania żeglarskie i podrożnicze w Krakowie

czwartek, 11 kwietnia 2013
Informacja prasowa
Tawerna Żeglarska Stary Port oraz winiarnia Winne Grono zapraszają na spotkania z żeglarzami i podróżnikami, które odbędą się w tych miejscach w kwietniu. Wstęp na spotkania jest bezpłatny.

16 kwietnia, godz 19.00 - Stary Port, ul. Straszewskiego 27 Kraków
23 kwietnia, godz. 19.00 - Winne Grono, ul. Czarnowiejska 23 Kraków
  • Wgłąb dzikiej Wenezueli – spotkanie z Wojciechem Wandzel
  • Wojciech Wandzel to jeden z najbardziej utalentowanych fotografów w Polsce. Na zachęte do przybycia na spotkanie, odsyłamy na stronę Wojtka. "Fotografujemy Nieodkryte" - czyli wyprawa w dziką część Wenezueli okiem polskiego fotografa.
  • Więcej informacji: www.winnegrono.krakow.pl i www.facebook.com

TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 1 maja

Do San Salwador na Bahamach dopływa "Groupama 3" dowodzona przez Francka Cammasa ustanawiając rekord trasy z Kadyksu do San Salvador. Międzynarodowa ekipa pokonała 3884. milową trasę w czasie 7 dni, 10 godzin, 58 minut i 52 sekundy, w czasie lepszym od "P
wtorek, 1 maja 2007
Powstało Narodowe Stowarzyszenie Klasy Optimist.
sobota, 1 maja 1993
Na zawał serca umiera Ben Lexcen (Bob Miller), projektant "Australii II".
niedziela, 1 maja 1988
Mając już 75 lat, z Long Island w kierunku Anglii wyruszył na jachcie "Little One" William Willis; jacht znaleziono na środku Atlantyku bez żeglarza na pokładzie.
środa, 1 maja 1968
Konstanty Maciejewicz zostaje mianowany zastępcą dyrektora PSM w Gdyni.
poniedziałek, 1 maja 1939