TYP: a1

Lipsk zaprasza do świata modeli i gier

czwartek, 23 września 2010
Weronika Morys
Targi Modeli


Lipskie Targi Modelarstwa i Gier odbywają się cyklicznie na początku października. W tym roku największa impreza wystawiennicza branży modelarstwa i kreatywnego hobby we wschodnich Niemczech planowana jest w dniach 1-3 października. W poprzednich latach targi odwiedziło około 100 tysięcy osób z Niemiec, Czech i Polski.
Udział w targach zgłosiło ponad 600 wystawców z 10 krajów. Na swoich stoiskach przygotowali oni liczne pokazy specjalne, warsztaty oraz gry i zabawy dla dzieci. Wśród modeli zobaczymy kartonowe i plastikowe miniatury samolotów, rakiet, lotniskowców, samochodów czy kolejek. Żeglarzy z pewnością najbardziej zainteresują modele statków, żaglowców i okrętów. Podczas lipskich targów będzie też można zobaczyć m.in. pokazy puszczania latawców, prezentacje kolekcji numizmatycznych i pokazy fluorescencyjne oraz wziąć udział w turniejach z nagrodami.

Targi Modeli Targi Modeli
Targi Modeli Targi Modeli
Targi Modeli Targi Modeli
Ceny biletów:

bilet jednodniowy - 36 zł

bilet jednodniowy ulgowy - 26 zł

dzieci do lat 6 - wstęp wolny


Źródło zdjęć: www.modell-hobby-spiel.de
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 5 August

Z Międzyzdrojów startuje I edycja regat Catamaran Amber Cup
sobota, 5 sierpnia 2000
Wojciech Biały, Jerzy Tarasiewicz, Ewa Chudyk i Ewa Mykita na statkowej szalupie "Rozumek" w Rijece rozpoczęli rejs z zamiarem opłynięcia Ziemi. Ze zmieniającą się załogą "Rozumek" odbył rejs na trasie Baleary, Giblartar, Casablancę, Las Palmas, Dakar, Mo
sobota, 5 sierpnia 1967
Zakończyła się 16. edycja Pucharu Ameryki; w finale regat amerykański "Ranger" pokonał brytyjskiego "Endeavoura II"
czwartek, 5 sierpnia 1937
Na "Sea Serpent" zakończył rejs z Bostonu do Coverack (Lizard) J.W.Lawlor
środa, 5 sierpnia 1891