TYP: a1

Lato z Motorowodniakami

piątek, 9 września 2016
Informacja prasowa
Zapraszamy w ten weekend do WakeParku Giżycko na LATO Z MOTOROWODNIAKAMI. Na jeziorze Popówka Mała odbędzie się szkolenie wakeboardowe i zawody dla dzieci do 12 roku życia.

Termin: 10-11 września 2016 (sobota-niedziela) WakePark Giżycko, jez. Popówka Mała, ul. Moniuszki (tuż przy Twierdzy Boyen)

Klub Sportowy WakePark Giżycko oraz Polski Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego zapraszają na dwudniowe szkolenie wakeboardowe wraz z zawodami dla dzieci do 12 roku życia. Podczas tych dwóch dni dzieci bezpłatnie będą mogły spróbować wake’a, jak również udoskonalić nabyte już na wcześniejszych szkoleniach umiejętności.

Na zakończenie zawodów w niedzielę, spośród dzieci biorących udział w szkoleniu, wybrana zostanie ścisła czołówka, która przejdzie do finału zawodów. Finał odbędzie się w niedzielę w godz. 14.30-15.30.

Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na spędzenie super aktywnego weekendu w WakePark Giżycko. Wszystkie dzieci aby wziąć udział w szkoleniu i zawodach muszą mieć ze sobą pisemną zgodę zawierającą imię i nazwisko dziecka oraz nr pesel dziecka.Tagi: Giżycko, wakeboard
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 15 June

W Sztokholmie otwarto Muzeum Okrętu "Vasa".
piątek, 15 czerwca 1990
Alfred Johnson, rybak nowofunlandzki na swojej dory o długości 5 m o nazwie "Centennial" wyruszył z Gloucester w pierwszy samotny rejs przez Atlantyk; dotarł do Liverpoolu 17 sierpnia tego roku.
czwartek, 15 czerwca 1876