TYP: a1

Kolorowe i konkursowe Targi Lato

czwartek, 21 marca 2013
Informacja prasowa
Jak co roku podczas Targów Turystyki i Wypoczynku Lato 2013 przewidzianych jest wiele konkursów, zarówno dla wystawców, jak i dla odwiedzających. To ważna część Wielkiego Kiermaszu Turystycznego, która zachęci do aktywnego udziału w tej imprezie wystawienniczej.

Targi Lato odbędą się w dniach 19-21 kwietnia br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie przy ul. Marsa 56c. U progu lata wystawcy mają więc doskonałą okazję, aby zaprezentowaćprzygotowaną ofertę, której promocja będzie wsparta licznymi konkursami dla turystów. Wybór klientów i
wskazanie faworytów spośród firm prezentujących się na targach z pewnością przełoży się na sprzedażzwycięskich ofert w nadchodzącym sezonie.

Wystawcy stają w szranki

Pierwsza propozycja konkursowa to „Hit Lata 2013”, w której zwiedzający wybiorą najlepszą ofertę targową. Dodatkowo sami też będą mogli wymyślić hasło promujące Targi Lato. Laureat biznesowy otrzyma statuetkę oraz dyplom z rąk komisji firmy MT Targi Polska, a autorowi zwycięskiego hasłazostanie przyznana nagroda w postaci atrakcyjnej wycieczki.

„Weekend dla Mieszczucha” to z kolei konkurencja mająca na celu wyłonić najciekawszą propozycję 3-dniowego wyjazdu. Spośród biur podróży, samorządów gospodarczych i organizacji turystycznych wyróżnienie otrzyma ten touroperator, który prześle najatrakcyjniejszą ofertę do 07.04.2013. W skład komisji wejdą przedstawiciele Polskiej Izby Turystyki oraz MT Targi Polska. Pod uwagę zostanie też wzięte zdanie klienów, którzy wyrażą je w sondzie internetowej. Najlepsza oferta zostanie nagrodzona dyplomem od PIT oraz 4m2 niezabudowanej powierzchni wystawienniczej na Targi Lato 2014. Zwiedzający, którzy wezmą udział w głosowaniu będą mieli szansę wygrać weekend-niespodziankę wPolsce.

Znów zaświeci „Kryształowe Słońce”

Głównym konkursem kierowanym do wystawców jest konkurs „Kryształowe Słońce”. Biorą w nim udział wszyscy wystawcy podzieleni na dwie kategorie: „Polska” oraz „Zagranica”. W ramach tychżenajciekawsze stoiska będą wyłaniane w dwóch podgrupach, stoiska do 10m2 oraz powyżej 10m2. Jury
złożone z przedstawicieli organizatora, tj. firmy MT Targi Polska, dokona wyboru biorąc pod uwagę takie elementy jak: ogólne wrażenie stoiska, oryginalność zabudowy, estetykę i porządek na stoisku, a także profesjonalizm obsługi klienta. Przyznany tytuł z pewnością będzie wartościowym dodatkiempotwierdzającym wysoki poziom oferowanych usług.

Scena targowa bogata w nagrody

Warto pamiętać, że Targi Lato to przede wszystkim impreza, która przyciąga tłumy Warszawiaków. Na scenie targowej, która zostanie umieszczona przed halą, będą się odbywać liczne konkursy, gdzie będąlosowane atrakcyjne nagrody.

Patronat nad Latem

Patronat Honorowy nad Targami Lato 2013 sprawują Jolanta Koczorowska, Burmistrz Dzielnicy Wawer, Małgorzata Chechlińska, Prezes Polskiego Związku Prywatnych Pracodawców Turystyki Lewiatan ForumRegionalnych Organizacji Turystycznych oraz Warszawska Izba Turystyki.

Szybko i wygodnie pociągiem

Na targi szybko i wygodnie będzie można dojechać pociągiem SKM lub Kolei Mazowieckich z dworców: Warszawa Śródmieście, Warszawa Wschodnia czy Warszawa Zachodnia. Stacja docelowa - Warszawa Gocławek - znajduje się w odległości około 700 metrów od Centrum MT Polska. Czas dojazdu pociągiemz centrum Warszawy do stacji docelowej to tylko 20 minut.

Więcej informacji oraz regulaminy konkursów znajdują się na: www.targilato.pl.
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 17 June

Początek samotnej żeglugi Krzysztofa Baranowskiego w rejsie dookoła świata na s/y "Polonez" od Newport do Plymouth (25.05.1973 r.). Etap od Plymouth do Newport (17.07.1972 r.) był udziałem w Regatach Samotnych Żeglarzy, które Kapitan Krzysztof Baranowski
sobota, 17 czerwca 1972
Z Plymouth do Newport startują III regaty OSTAR z udziałem Krzysztofa Baranowskiego na s/y "Polonez", Teresy Remiszewskiej na s/y "Komodor" i Zbigniewa Puchalskiego na s/y "Miranda". Regaty wygrał Alain Colas na "Pen Duick IV".
sobota, 17 czerwca 1972