TYP: a1

Dni otwarte Nautica 450 i D-One

środa, 14 września 2011
Informacja prasowa

Fot. Francois Richard
Jesień zbliża się wielkimi krokami, ale to nie powód aby przestać żeglować. Dlatego firma Nautica Boats organizuje kolejne dni otwarte jachtów Nautica 450 oraz jachtu Devoti-One.


Devoti-One (D-One) to nowość na polskim rynku. Jest to jednoosobowy skiff z grotem i genakerem oraz rozsuwanymi skrzydłami do balastowania. Idealna łódź dla każdego, kto ceni sobie prędkość oraz wyzwania, które stawiają jachty jednoosobowe. Więcej informacji o jachcie na d-one.sails.pl

Nautica 450 to dwuosobowy jacht mieczowy, który zdobywa coraz większą popularność w Polsce i zagranicą. Jest to idealna łódź dla każdego, kto poszukuje adrenaliny na wodzie, ale nie wymaga zaawansowanych umiejętności żeglarskich. Więcej informacji o jachcie na www.nautica450.pl

Każdego, kto chciałby zobaczyć te jachty na żywo oraz wypróbować je zapraszamy na kolejne dni otwarte, które odbędą się:
17.9.2011 – Jezioro Kierskie – Poznański Klub Morski LOK (podczas regat Puchar 75-lecia PKM LOK).
24-25.9.2011 – Zalew Zegrzyński – Port Nieporęt

Podczas dni otwartych każdy może wykonać swoją „jazdę próbną”. W tym celu prosimy o przesłanie krótkiego e-maila na adres: info@nauticaboats.pl z podaniem proponowanego dnia i godziny testu.
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 27 September

Powrócił do Szczecina s/y "Stary" pod dowództwem Jacka Wacławskiego; w trakcie rejsu "Stary" m.in. odwiedził stację polarną im. Henryka Arctowskiego oraz opłynął Przylądek Horn.
sobota, 27 września 2003