Wakacje bez stresu

poniedziałek, 25 kwietnia 2016
Artykuł sponsorowany
Zatłoczona plaża (jeśli w Polsce, to na dodatek pogrodzona parawanami), wrzaski dzieci, głośna muzyka niekoniecznie w twoim guście, woda, w której nie ma jak pływać, bo zajęły ją materace i dmuchane delfiny. Nawet w pokoju lub pensjonacie nie można odpocząć, bo zgodnie z prawem Murphy’ego zawsze trafimy na sąsiadów, którzy działają nam na nerwy. W efekcie po urlopie zamiast naładowanych baterii mamy nerwowe tiki i odzywają się wrzody... A przecież nie musi tak być.Już dawno znaleziono sposób na połączenie luksusu i odpoczynku w bliskości z naturą. Słoneczny wypoczynek, morskie kąpiele, podziwianie pięknych widoków ale również świetna zabawa w gronie ludzi z podobną pasją. Gdzie to znaleźć? Na jachcie. Wybierając rejs zamiast stacjonarnych wczasów fundujesz sobie ucieczkę od zgiełku tworzonego przez turystów i zatłoczonych plaż. Nie musisz się obawiać, że twoje okna będą wychodzić na parking albo zaplecze miejscowego sklepu a widok na morze masz zagwarantowany przez 24 godziny na dobę. Nie ma też co obawiać się monotonii – pływanie daje ci gwarancję nieustannie zmieniających się widoków. Na dodatek zapewnia szereg atrakcji niedostępnych szczurom lądowym – możliwość skakania do morza prosto z jachtu, kąpieli w cudownych miejscach, pobyt w zatokach i na plażach często dostępnych tylko od strony wody. Żeglując docierasz do nowych miejsc, poznajesz nowych ludzi, ich zwyczaje i kulturę, smakujesz lokalnych produktów i potraw. Pamiętaj – żeglarze wszędzie są traktowani jak goście!Oczywiście, w takim sposobie spędzania wolnego czasu zazwyczaj występują dwie przeszkody. Po pierwsze możesz nie mieć łodzi. Po drugie – możesz nie być żeglarzem… To żaden problem! Jeśli jesteś zdecydowany, że chcesz w ten sposób spędzić swoje wakacje, skorzystaj z oferty Amadeus Grey. Organizujemy rejsy turystyczne, firmowo - integracyjne, szkoleniowo - stażowe, rodzinne, imprezowe i dla singli. Możesz zebrać grupę przyjaciół lub po prostu dołączyć samemu do załogi.


Wiek uczestników jest bez znaczenia, pływamy zarówno z małymi dziećmi jak i z seniorami. Doświadczenie żeglarskie również nie jest wymagane, wspaniała atmosfera niweluje wszystkie różnice tajników wiedzy żeglarskiej. Wiosną i w lecie możesz pływać z nami w Chorwacji, w Grecji po Cykladach i na Morzu Jońskim, we Włoszech na Sycylii i Wyspach Liparyjskich, w Hiszpanii na Balearach (Majorka, Minorka, Ibiza), w Turcji, na Sardynii i Korsyce. Jesienią i w zimie dołącz do nas na Karaibach, w Tajlandii i na Seszelach. Nigdy nie byłeś na jachcie? Nic nie szkodzi. O to, abyście czuli się na nim komfortowo i bezpiecznie zadba kapitan, który doskonale zna jacht, akwen i miejsca godne uwagi – nie tylko te związane z naturą, ale i bary czy restauracje w odwiedzanych portach. Zrobi wszystko aby były to najlepsze wakacje waszego życia. Skipper na jachcie jest cały czas do dyspozycji. Opiekuje się jachtem, prowadzi nawigację, a jeśli chcesz nauczy cię żeglowania. Choć na jachcie zazwyczaj obowiązuje harmonogram działań, bywa on jednak uzależniony od pogody oraz sugestii załogi. Jedno jest pewne - gwarantowana opalenizna wysmagana wiatrem i wspomnienia.

Jesteśmy właścicielami nowego jachtu Bavaria 46 (rok produkcji 2016), który stacjonuje w Chorwacji, w ekskluzywnej marinie w Tribunj. Harmonogram naszych rejsów w Chorwacji wraz z cenami dostępny jest na naszej stronie http://www.amadeusgrey.pl/pl/cennik/p36/.

Nasza firma, w razie potrzeby, może pomóc ci także kompleksowo zorganizować transport i transfery. Jeżeli masz całą załogę i chciałbyś poznać wszystkie koszty organizacji rejsu możemy, specjalnie dla ciebie, przygotować cenę ryczałtową zawierającą wszystkie koszty.


Tagi: Amadeus Grey, czarter, Chorwacja, jacht
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 30 November

Kpt. Katarzyna Mazurek została pierwszą kobietą na stanowisku dowódcy okrętu wojennego polskiej marynarki wojennej. Kpt. Mazurek została dowódcą ORP Lublin.
środa, 30 listopada 2016
Zmarł Juliusz Sieradzki (ur. 1912 r.), już w latach trzydziestych projektant małych jachtów mieczowych z ożaglowaniem 5, 10, 12 m2, na których wygrywał niemal wszystkie regaty. M. in. zaprojektował popularną Omegę.
wtorek, 30 listopada 1999