Twój Port, Twój Dom - Apartamenty nad Zatoką

wtorek, 21 lipca 2015
Artykuł sponsorowany
Wypoczynek nad morzem podczas weekendu, a może pobyt na stałe? Z progu apartamentu do plaży kilka metrów - przedstawiamy Państwu inwestycję Apartamenty nad Zatoką, które położone są w zacisznych zakątkach Pucka, teren ten dawniej nazywano Zatoką Śpiewających Traw.Za oknami mieszkań rozpościera się widok na wodę, a ścieżka rowerowa obok inwestycji prowadzi z Helu, aż do Gdyni. Ta lokalizacja jest wprost idealna dla żeglarzy i windsurferów.

Apartamenty cechuje nowoczesna architektura. Dużo przeszklonych powierzchni oraz drewniana elewacja doskonale wpisują się w klimat nadmorskiej okolicy. Budynek mieści 40 mieszkań z balkonami lub tarasami. Na drugim, najwyższym piętrze znajdują się apartamenty z antresolami, natomiast do mieszkań na parterze przynależą ogródki. W ofercie posiadamy szeroką gamę metraży apartamentów - od 27m² do 68m².Dla wygody mieszkańców obiekt posiada podziemną halę garażową, z której na wyższe piętra można dostać się windą. Mieszkania są już gotowe do odbioru.

Poniżej nasz pomysł na aranżację Apartamentu nad Zatoką.
Apartamenty nad Zatoką położone są 30 metrów od brzegu morza, a jednocześnie 10 minut pieszo od centrum miasta. Lokalizacja ta pozwala również na czerpanie zysków z wynajmu. Proponujemy wykonanie trzech kroków: pierwszy to zakup apartamentu, drugi to wynajęcie go turystom, szczególnie w okresie letnim, którzy licznie odwiedzają nadmorskie okolice, a trzeci ostatni to czerpanie potencjalnych zysków z wynajmu, nawet do 7% w skali roku. Inwestycja wolnych środków w nieruchomości to w tej chwili jedno z bardziej rentownych rozwiązań.

 

Apartamenty nad Zatoką to idealne miejsce dla osób lubiących aktywnie spędzać czas wolny oraz doskonała lokalizacja dla miłośników sportów wodnych. Zatoka Pucka to jeden z najlepszych akwenów wodnych w środkowo-wschodniej Europie, o czym świadczą organizowane tu Mistrzostwa Europy i Świata w różnego rodzaju klasach żeglarskich i windsurfingowych.Więcej informacji o inwestycji, znajdą Państwo na stronie: www.apartamentynadzatoka.pl


TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 29 June

Wystartował ze Świnoujścia s/y "Asterias" pod dowództwem Kapitana Aleksandra Lipińskiego w rejs dookoła świata na trasie Świnoujście, Bermudy, Kanał Panamski, Tahiti, Australia, Mauritius, Kapsztad, Świnoujście.
wtorek, 29 czerwca 1976
W kolejnych regatach Bermudy-Europa z metą w hiszpańskim porcie Bayona wziął udział "Dar Szczecina" z Kapitanem Jerzym Kraszewskim.
czwartek, 29 czerwca 1972
Z Helu wyruszył s/y "Freya" z Kpt. Dariuszem Boguckim; żeglarze dotarli do portu Godthab na Grenlandii i powrócili do kraju 19 września.
niedziela, 29 czerwca 1969
Wyruszył w pierwszy rejs 300-tonowy flagowy statek szkolny ZHP "Zawisza Czarny" pod Kapitanem Mariuszem Zaruskim; trasa wiodła z Gdyni do Kopenhagi, Londynu, Antwerpii, Amsterdamu i z powrotem do Gdyni.
sobota, 29 czerwca 1935
W Greenock wodowany został herbaciany kliper "Ariel", m.in. uczestnik regat kliprów w 1866 r., w których startowały trzy najsłynniejsze klipry "Teaping", "Ariel", "Serica"; trasę z Fu-czou do Londynu pokonały w 99 dni; zwyciężył "Teaping" z przewagą 12 mi
czwartek, 29 czerwca 1865