TYP: a1

Moda damska – w czym na żagle

poniedziałek, 2 maja 2016
Informacja prasowa
Skandynawska marka odzieży żeglarskiej Helly Hansen przedstawia rozbudowaną linię kolekcji dla wielbicielek żeglarstwa i żeglarskiego stylu w modzie miejskiej.

Helly Hansen

W propozycjach na sezon 2016 znajdziemy przede wszystkim kolorowe koszulki polo wykonane z bawełny, a także z bawełny z domieszką modalu, który pochłania wilgoć i umożliwia skórze oddychanie, dzięki czemu zapewnia komfort i wygodę.

W ofercie znajdują się również koszulki z tkanin technicznych, które zapewniają najwyższy stopień oddychalności, ochrony przed wiatrem i promieniowaniem UV.
Koszulki można zestawiać z krótkimi spódniczkami i szortami w marynarskim stylu lub długimi spodniami w zależności od warunków pogodowych. W kolekcji wiosna-lato 2016 nie zabrakło również typowo kobiecego elementu, czyli sukienek, które świetnie sprawdzą się podczas letnich imprez lub wypadów za miasto.Wszystkie modele powstały z myślą o kobietach, dlatego charakteryzują się połączeniem stylu oraz komfortu noszenia. Odzież techniczna Helly Hansen błyskawicznie wysycha i prosto z pokładu możemy zejść na ląd, by cieszyć się atrakcjami wodnych kurortów.

Kolekcja do nabycia w dobrych sklepach sportowych, żeglarskich oraz na www.hellyhansen.com

Tagi: Helly Hansen, moda, kolekcja
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 6 July

Bruno Peyron na "Orange 2" bije rekord przejścia Atlantyku (2925 Mm w czasie 4 dni, 8 godzin, 23 minuty, 5 sekund).
czwartek, 6 lipca 2006
Francis Joyon bije na trimaranie "IDEC" rekord przejścia Atlantyku z czasem 6 dni, 4 godziny, 1 minuta, 5 sekund (2980 Mm).
środa, 6 lipca 2005
Wyruszył s/y "Generał Zaruski" pod dowództwem Kpt. Andrzeja Rościszewskiego; statek dotarł aż do Hornsundu i Zatoki Białych Niedźwiedzi, do polskiej stacji arktycznej. Rejs zakończył się 31.08.1975 r. w Gdyni.
niedziela, 6 lipca 1975
Z Hamilton na Bermudach wystartował do transatlantyckich regat z metą w Travemunde s/y "Komodor" pod dowództwem Kpt. Tadeusza Siwca; był to pierwszy start polskiego jachtu w regatach oceanicznych.
sobota, 6 lipca 1968
Na Morawach urodził się Richard Konkolski, żeglarz czechosłowacki, dwukrotny uczestnik wokółziemskich regat dookoła świata BOC Challenge.
wtorek, 6 lipca 1943
Zakończył rodzinny rejs dookoła świata na szkunerze "Sunbeam" Thomas Brassey; trasa o długości 37 000 Mm wiodła z Cowes przez Rio de Janeiro, Cieśninę Magellana, Tahiti, Honolulu, Colombo, Kanał Sueski, Gibraltar do Cowes.
piątek, 6 lipca 1877