Beztroski urlop z Amadeus Grey

wtorek, 15 marca 2016
Artykuł sponsorowany
Czego oczekujemy od żeglowania? Niektórzy adrenaliny, wyścigów, bicia rekordów, odkrywania nowych zakątków i mierzenia się z własnymi ograniczeniami. Ale nawet prawdziwi poszukiwacze emocji czasami potrzebują odpocząć. Wtedy liczy się cisza, spokój, bezpieczeństwo, błękitna woda i powiew wiatru.


Jeszcze do niedawna wszystkie europejskie wody dostarczały nam relaksu i odpoczynku. Polacy uwielbiają Włochy, Grecję, Chorwację, tamtejszą przyjazną ludność, cudowne zabytki i wspaniałą kuchnię. Jednak światowy kryzys emigracyjny sprawił, że większość naszych ulubionych destynacji jest coraz częściej terenem wzmożonego ruchu nielegalnych imigrantów. O ile oni sami nie stanowią zagrożenia dla żeglarzy, o tyle przemytnicy ludzi mogą być niebezpieczni. Dodatkowo wody terytorialne Grecji, Turcji czy Włoch są obecnie coraz częściej patrolowane przez straż przybrzeżną a nawet okręty NATO. Trudno nazwać beztroską wyprawą rejs, w którym statki wojskowe czy służb bezpieczeństwa nieustannie znajdują się w zasięgu naszego wzroku.

Jeśli więc oczekujemy od rejsu miłego spędzenia czasu, oderwania się od rzeczywistości – po prostu wakacji, to powinniśmy pomyśleć o Chorwacji, która oferuje nam wszystkie uroki Morza Adriatyckiego, a jednocześnie znajduje się daleko od terenów, na których pojawiają się uchodźcy. Amadeus Grey oferuje rejsy właśnie w tym rejonie, gwarantując, że nasz urlop będzie naprawdę wyjątkowy. Do dyspozycji żeglarzy jest nowa jednostka, Bavaria 46 Cruiser, na której w pełni możemy cieszyć się wszelkimi urokami obcowania z morzem nie rezygnując z wygody.


Jednostka oferowana przez Amadeus Grey to jacht bezpieczny, zaopatrzony w najnowszy model nawigacji firmy GARMIN i sprzęt pokładowy – a jednocześnie komfortowy, dysponujący czterema wygodnymi, dwuosobowymi kabinami i trzema toaletami. Zmieści się na nim wygodnie 10 osób, jest to więc idealne rozwiązane zarówno dla tych, którzy planują rejs grupą przyjaciół, rodziny z dziećmi czy wyjazd firmowy. Dodatkowym atutem może być miejsce postoju – to prestiżowa marina w malowniczej, niewielkiej miejscowości Tribunj. Nie stacjonują tutaj jednostki komercyjne przeznaczone do czarterów, unikniemy więc hałaśliwych tłumów turystów, zakłócania ciszy nocnej, a w zamian możemy liczyć na spokój i relaks.

Jeśli chciałbyś odpocząć i w spokoju cieszyć się szumem fal i morską bryzą, jeśli nie chcesz, żeby coś zakłóciło twoje wakacje – wybierz Chorwację z Amadeus Grey.


Tagi: Amadeus Grey, Chorwacja, rejs
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 19 April

W Warszawie odbywa się prezentacja projektu udziału Jarosława Kaczorowskiego w regatach mini Transat.
środa, 19 kwietnia 2006
Henry de Voogt otrzymuje paszport na rejs z Vlissingen do Londynu "w małej, samotnej łodzi, zupełnie samodzielnie, jedynie z pomocą Opatrzności Bożej".
czwartek, 19 kwietnia 1601